Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rengeteg ilyen kérdés van,sok zöldség,gyümölcs,fehérje,kevés szénhidrát,cukor,sok mozgás.172 cm és 62-64 kg vagyok,ami nem sok súlyfelesleg,de le szeretném adni.A problémám azzal van,hogy eddig csak akkor sikerült leadnom valamennyit,ha nagyonnagyon keveset ettem,kb 3almát egy nap.Hiába követtem mindenféle diétát hetekig,nem történt semmi,mintha az a diétás étrend is "sok" lenne.Meg tudom csinálni persze,hogy keveset eszem és leadom,viszont ahhoz,hogy ne jöjjön vissza akkor életem végéig így kell ennem?vagy csak a diétás étrendet kellene egy kicsit még visszafogni?Az anyagcserém nagyon lassú,ez biztos,próbáltam,hogy ittam almaecetet,napi 2liter vizet,zöld teát,és semmi.rendszeresen sportolok is.Köszi a válaszokat :)

2014. szept. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszula c. könyvet.
2014. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

De mit sportolsz? meg neked mi a rendszeres milyen időközök vannak?


Meg inkább sportolj többet arra menj rá ne pedig, hogy kevesebbet egyél mert a napi 3 alma azért nem sok.


Ami nagyon jó erre az az úszás mint sport. És emelet lehet naponta tornázni(a kérdésedből ítélve lány vagy) ezért nem a V alakot akkordod szóval ilyen zsírégető gyakorlatok főleg ott ahol a felesleg van.


És ez a 62kg nem sok egyáltalán szóval itt már alakformálás kell nem pedig az a diéta amivel a nők meg vannak áldva.

2014. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is a Sárga kapszulát ajánlom.Rövid és tömör.

Megtanulsz belőle minden alapot amit ilyen témában tudni kell.

2014. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megkeresem azt a könyvet :, igen,lany vagyok,rendszeres mozgas alatt aztvertem,hogy tancos iskolaba jarok,ugyhogy mjnden nap mozgok legalabb 1 orat,de ez minimum.emellett ks kell meg mozognom?
2014. szept. 1. 23:17
 5/5 anonim válasza:

Hát a tánctól függ, hogy milyen kemény meg az órától de azért 1 óráig táncolgatni biztos fárasztó.


De még az úszás nagyon jó.

2014. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!