Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letudok így fogyni? 167 cm 70 kg

Letudok így fogyni? 167 cm 70 kg

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni olyan 58 kg-ra lehetőleg januárra jó lenne, de ha később sem baj, csak mivel suliba járok nem tudom, hogyan kellene.

reggeli: tojás,virsli, rozskenyér vagy valami ilyesmi tehát bőségesen.

tízórai: egy alma vagy szintén ilyesmi

ebédre: mivel nem tudok mit vinni suliba salira gondoltam.

és mikor hazajövök 5 órakor akkor eszek valami itthoni főtt kaját persze annyira nem sokat. És emelett amennyit tudok mozgok. Sikerülhet?



#fogyás #önbizalom #jókülső
2014. szept. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, sikerülhet. Hogy szebb leszel-e és egészségesebb? Hát nem.
2014. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor hogyan kellene csinálnom?
2014. szept. 4. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Reggeli:

tojás: tökletes

virsli: inkább valami minőségi sonka

rozskenyér: ha szereted egyed


Tízórai: zöldség-hús kombó a legjobb de csirkés szendvics is mehet


Ebéd: zöldség-hús a legjobb de proteinszelet is mehet pl (házilag is csinálhatsz)


Uzsonna: tízórai


Vacsora: hús-zöldség,túró..stb

2014. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem kevés ez egy napra? Nem tudom nekem valahogy hiányzik belőle a normális főtt kaja :s lehet hogy én vagyok a buta sőt biztos, szóval akkor ahogy én írtam esélytelen ugye? :|

és ez mellett mit kellene sportolni? sajnos rengeteget kell és csak még többet kellesz tanulnom....

2014. szept. 4. 19:50
 5/6 anonim válasza:
Én 166 cm és 56 kg vagyok. Én mindent eszem vegyesen (sajnos sok csokit is), de minden héten 3X edzésekre járok+tesi óra. Tehát a saját tapasztalataim szerint a mozgás a legfontosabb. (Ha kihagyok pár hetet, már felszalad rám kb. egy kiló :D)
2014. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, többféleképpen lehet lefogyni és egészségesen élni... Hús pl. nem is kell bele, de a nem annyira hozzáértőnek valószínűleg könnyebb úgy, csak túlzásba nem célszerű vinni a fehérjét.

A hús+zöldség speciel rendes főtt étel, ha annak csinálod meg.... De ha nem tetszik, jobb, ha magadra szabod az étrended. Nem kell úgy enned, mint valaki más. Sok lehetőség van. Csak lehetőleg minőségi ételeket egyél a számodra megfelelő összetételben, mennyiségben, megadva testednek a szükséges tápanyagokat. De ezen belül van mozgástér.


Sport terén is ki így oldja meg, ki úgy. Én az összes izomcsoportomra igyekszem edzeni (most hagyjuk, mekkora sikerrel), plusz túrázom, mert az kell nekem.


Nem muszáj ám 5-kor vacsoráznod, elég korainak tűnik. Ha nem éhezel meg később, OK, de ha igen, akkor ez így nem jó.

2014. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!