Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Add önmagad!...

Rubint Réka Add önmagad! Tapasztalatok:?

Figyelt kérdés

Ma megvettem Rubint Réka Add önmagad cimű dvd-jét.

CSAK azokat kérdezném aki már csinálta!

Mert itt olvastam egykét bunkó véleményt szóval azokra nem vagyok kiváncsi-kiméljenek!!!

Soha nenm hittem ebben de most mégis megvettem. Mi a tapasztalatok milyen volt? -5 kg hetente?!! Ebben kételkedek egy kicsit.


2010. jan. 18. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon fáasztó :) izomlázam volt viszont szép eredményekkel már az első pár edzés után szebb lett a fenekem
2010. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A -5 kg az nálam csak -3 volt szigorú diétával és ezzel a kazettával. De nem is fogytam minden héten 3 kg-ot, kb. 4-5 hetente volt olyan hét amikor stagnált a súlyom.
2010. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket vetted meg?

Én az Add önmagad 2-t és 3-at csináltam. A 3 abszolut nem tetszett, a 2 viszont nagyon jó volt, és feszesedtem is tőle.

2010. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Végig ugráltam a dvd-t!

Nem semmi kb 5 perc után azt mondtam hogy szét szakad a combom kemény:) Nektek hogy ment feledtátok közben ?

2010. jan. 18. 18:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
számomra is nagyon nehéz meg az az idegesítő hogy ő miközben mondja hogy ne hagyd abba ő abba hagya és ez is iedgesíő hogy odamegy a kamerához közel áhhh inkább csinálja mert azzal nem lelkesít hogy ő megáll de nekem meg azt mondja hogy ne álljak meg:)
2010. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon durva. Kb. 1 hónap volt, mire megállás nélkül végig tudtam csinálni a kazettáit.
2010. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És hatása volt az izomlázon kivül?

1 hgónap kellett hogy végig csináld rendesen? Ezalatt az idöalatt volt valami hatás így hogy nem végig csináltad?

2010. jan. 19. 16:20
 8/13 anonim válasza:
100%

Én a 2-t csináltam, az 1 kicsit uncsibb szerintem, a 2 sokkal szórakoztatóbb, jobbak a gyakorlatok, ez az én véleményem, én nem diétáztam csak a torna volt, és 5 kg ment le 1 hónap alatt. Ez nem olyan sok talán, de szerintem nem baj ha nem drasztikus a fogyás, és feszesedtem is. Kipróbáltam sok mindent már, ez a kazi bevált nekem.

És most 3 hós a fiam, úgyhogy neki is látok újból, és a 2-est fogom használni. :)

2010. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2-re tornáztam, és azt leszámítva, hogy éppen csokit nem ettem, nem igazán fogtam vissza magam az evésben (persze így se zabáltam, de pl még akkoriban volt Danone habjoghurt, azt nagyon ettem:D) De lefogytam 5 kg-t!:) Mindennap megcsináltam az egyik részt, és két hét után már éreztem, hogy kell az edzés :) Hozzászoktam :P Most megint újra elkezdem :) Remélem megint eredményes lesz :)
2011. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bevált. Akkor kezdtem el használni, mikor az utolsó kilókkal vajúdtam. Minden nap csináltam 40 percet belőle, de az első két napon izomlázam volt. Azóta nem jelent gondot, nagyon szeretem.


Ui: 3 nap alatt lement egy centi a combomból. ;)


Sok sikert!

16/L

2011. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!