Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Május óta fogyózok. Lefogytam...

Május óta fogyózok. Lefogytam de falási rohamaim vannak? Hogy állítsam meg?

Figyelt kérdés
Na azt akarom mondani, hogy 180/60-ra lefogytam 180/75-ről..De most szeptember 1-je óta folyton csak zabálok! Csokit,chpset mindent amit meglátok(sokat...szinte egész nap eszek valamit)Vissza is jött egy kiló érthetően.Hogy lehetne ezt a "zabálást" megállítani???

2014. szept. 7. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Netán koplalsz?
2014. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyél normálisan. De ne nassolj. Akkor nem leszel éhes, és a nassolás csak egy pótcselekvés.

Szerintem gondold végig a lelki oldalát is, hogy mi bánt, mi hiányzik az életedből, miért van szükséged arra, hogy az nasival kényeztesd magad, miért ez az örömforrásod.

Ha pedig rád tör a falhatnék, akkor tornázz, mozogj valamit. Az eltereli a figyelmedet és ráadásul ugyanolyan pozitív érzést okoz, mint a kaja.

2014. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég kicsi a súlyod, a falási rohamok koplalásnál és minőségi éhezésnél jönnek elő, mivel tápanyaghiány lép fel.
2014. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát igen, végül is az eredeti súlyoddal nem is volt igazán gond, szóval ezt gondolom, csak koplalással tudtad elérni, ennyit biztosan nem kellett volna fogynod az ideális testsúly eléréséhez

ez így nem fenntartható

2014. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem koplaltam..Ne értsetek félre ettem napi 3x normális adagokat..De most elkezdtem e mellé egy csomó édességet zabálni..Tényleg sokat. Teljesen ki volt már szinte irtva a szervezetemből a csoki,chips,cukorka...Most pedig teljesen megveszek érte..Nem hiányzik semmim..Egyszerűen enni akarok éjjel-nappal..Nem lehetne megállítani? Éhes sem vagyok..Egyszerűen csak ennem kell!
2014. szept. 7. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Gombás vagy.
2014. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!