Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos étvágycsökkentő...

Hatásos étvágycsökkentő módszerek?

Figyelt kérdés

Szóval sokszor jön rám hihetetlen éhség és ilyenkor nagyon nehéz megállni, hogy be ne kapjak valamit... Akaraterővel megoldható, de ilyenkor egész nap rosszkedvű vagyok és ingerlékeny :(

Milyen hatékony étvágycsökkentő praktikákat tudtok?


2010. jan. 18. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Rágjál sárgarépát ha rádjön.
2010. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
moss fogat
2010. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
alga :) engem total eltelit..
2010. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2-3 óránként eszel valami egészségeset ahogy kell, akkor nem leszel éhes soha...
2010. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Joghurt és sok kanál búzakorpa + vmi gyümölcs bele esetleg édesítő. Ezzel vészelem át én is. :D
2010. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha sok vizet iszol az telíti a gyomrodat, ráadásul gyorsítja az anyagcserét, ezáltal gyorsabban bekövetkezik a fogyás. A szervezetednek amúgy is szüksége van a vízre, naponta 2-3 litert meg kellene innia egy átlag embernek.
2010. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogyha megkívánok valamit akkor gyorsan iszom egy pohár vizet vagy még facsarok is bele citromot, és akkor hirtelen elmúlik az éhségérzetem! ha nem, akkor iszok még1 pohárral, akkor már olyan tele vagyok h nem tudnék egy falatot se enni!


sztem egy próbát megér, max neked nem jön be.:)


remélem igen, sok sikert:)

2010. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy
2010. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!