Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos étvágycsökkentő/zsírég...

Hatásos étvágycsökkentő/zsírégető tablettát tudna mondani valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, légyszives a kioktatást mellőzzétek. Köszi.
2011. jún. 14. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Edzés előtt scitec reform.

Edzés nélkül nincs hatása.

2011. jún. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
1 jó pohár ásványvíz minden 5 km futás után ;)
2011. jún. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:

hatásos zsírégető nem nagyon van. a zsír akkor bomlik ha máshoz nem jut a szervezet, és az energiaszükségletét abból kell fedezze... ami működik az megemeli a test hőmérsékletét, így némi plusz kalóriát éget el, de ez egy nagyobb darab embernél a napi extra kalóriabevitelt se fogja elégetni...


étvágycsökkentő? két út van: zöldtea tabletta és más növényi csodák, nem kell remélem mondjam hogy ált ezek is kalap sz@rt nem érnek.


vagy van a masszív gyógyszeres kezelés. ehhez viszont orvos kéne lásson első körben, mert a legtöbb ilyen csodabogyó vényköteles, vagy nem kapható itthon hivatalosan... ha orvosi felügyelet és vizsgálat nélkül beszeded... nos elég egy apró elváltozás bárhol a testedben szépen kinyírhatod magad. szívroham, máj és veseelégtelenség, stbstbstb...



ha lenne valami ilyesmi amit keresel akkor már rég nem lenne túlsúly ezen a világon, sajnos van, és az egyetlen hatásos, hosszú távú módszer a mozgás és reális, hosszan tartható diéta.


tényleg segítenék, de a tudomány mai állása szerint ezek vannak a kezünkben, vagy küzdeni tudsz vagy beszedsz mindenféle veszélyes sz#rt és bízol a csodában... nincsenek csodák

2011. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a Cefamadart próbáltam, nem a legjobb... Most a Hoodia étvágycsökkentő sprayt próbáltam, de még semmi hatás...
2011. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy csomóan már lepontoztak,de nem érdekel.


Adipex Retard.


Már 5 nap/-5kg. Igaz,van sajnos miből,hiszen 100kg felett vagyok. Nem szenvedek,hiszen nem is vagyok éhes. Napi 3-4 l vizet megiszok,és bármit eszek,csak negyedét,mint előtte. Az anyagcserémet is megmozgatja. Előtte mindig problémám volt,most meg rendszeresen folyékonyan megy a dolog. És ami a legfontosabb,hogy nem tapasztalok semmilyen mellékhatást!

Sok mindent kipróbáltam,de soha nem vált be semmi. Látva barátaim sikerét,rendeltem én is és nem bántam meg.

Sok sikert neked is!

2011. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Metabol Forte? Nekem ez vált be két éve. Hiába diétáztam, sportoltam, semmi... Úgyhogy úgy voltam vele, hogy muszáj kipróbálnom valami mást is, és mivel a Metabol Fortében van L-karnitin, ami ugye hozzájárul a zsírégetés folyamatához, ezt választottam. És nem bántam meg :)
2011. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!