Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hányszor menjek egy héten...

Hányszor menjek egy héten edzésre?

Figyelt kérdés
Ma volt az első atlétika edzésem, nagyon kemémy volt. De élveztem is, és az edző nagyon szeretné ha rendeszeresen járnék, mert magas vagyok (próba edzéd volt). Hétfőtől-Szombatig vannak edzések és kb. 2 órásak:) hanyszor menjek egy héten ha fogyni/izmosodni akarok? 177 cm vagyok es 63 kg:) koszonom :* L

2014. szept. 11. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A kettő együtt (izmosodás és fogyás) egy paradoxont alkot, vagyis egyszerre lehetetlen.

Heti 3-4x menj

2014. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Izmosodas per -> / fogyás. Szoval nem egyszerre akarom:) csak hogy az egyik "lehetseges"-e ezzel az edzessel:)
2014. szept. 11. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogyni és izmosodni lehetetlen. Kizárja az egyik a másikat. Egy 2 órás edzésből max heti 3x hogy tudj regenerálódni.
2014. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy darabig lehetséges izmosodni az atlétikában, tömegnövelő étrenddel.
2014. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(Nagyon kezdő kalóriadeficitben is tud izmosodni, de ez egy rövid ideig tartó kivétel :P Azt nem tudom, hogy atlétikával van-e ilyen.)


Leírták, a heti 3 jó, pihenni is kell. Nyilván tudsz fogyni vagy izmosodni, persze mindkettőnél fontos az étrend s már itt mindenki tudja, hogy az előzőhöz kalóriadeficit kell, a másikhoz kalóriatöbblet.

2014. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D Nah azt megnézném hogy tudna egy nagyon kezdő kalóriadeficitben is izmosodni. Azt a tv-ben mutogatnák.
2014. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!