Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha eszek...

Miért van az hogy ha eszek utána 2xesére nő a hasam és nehezen megy le rola?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint zsírosodsz vagy felpuffadsz?
2014. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom
2014. szept. 11. 21:09
 3/9 anonim válasza:
Nekem akkorara puffad min amikor felidos terhes voktam... talan a rengeteg zoldseg. De en ka...kilni sem tudok.
2014. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Énse tudok kak...ilni mostanában://
2014. szept. 11. 21:23
 5/9 A kérdező kommentje:
és nem is ettem zöldséget
2014. szept. 11. 21:24
 6/9 Denise1 válasza:
Nekem is így volt, a végén ezer, meg ezer vizsgálat után kiderült, hogy laktóz érzékeny vagyok! Most már tudom, hogy mit nem ehetek és nincs puffadás sem.
2014. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mindenkinek megnő a hasa evés után

egyél lassabban és kisfalatokat és figyeld meg hogy kevésbé fogsz felpuffadni +ne igyál közbe csak után de akkor se hirtelen 2pohár vizet

meg a szénsavas is innivalóktól is "megnő" a hasad

2014. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet epeprobléma is. Tudsz evés után büfizni? Mert ha nem, akkor tuti epe.
2014. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A legjobb ha elmesz a dokihoz mert sajnos amit leirtal az keves, tudni kellene hogy , hany eves vagy, terhes vagy e, miket eszel(taplalkozasi szokasaidat) hiszen valoban amit a fentiek leirtak akarmelyik is lehet, a legrosszabb ha etel erzekeny vagy mert akkor ha nem idoben ismered fel eldurvulhat is. A has puffadasa ketfele lehet... valoban szeltol gazoktol vagy mert a bendod kitagul + a hasfaladban levo izmok ernyedtek... ha nem a szellenteses verziod van akkor csak el kellen kezdened sportolni foleg a pocakodra, labemelest es hasonlokat. Ami a szekelessel kapcsolatos ahhoz viszont annyit fuznek , hogy egyel sok kefirt yoghurtot es szinten mozogj sokkal tobbet mert a belmukodesed van teljesen lelassulva, es termeszetesen ez is okozhat puffadast.
2014. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!