Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nehezen hízó fiúk, ti hogyan...

Nehezen hízó fiúk, ti hogyan híztatok, hogy végre a lányok is észrevettek utána titeket?

Figyelt kérdés
A lányok utálják a gizda fiúkat, én is csak alig ütöm az 52-út kilóban, de szeretnék legalább 10-20kiló izmot felszedni, ha már úgyis ez kell a lányoknak, mert így emberszámba se vesznek. Nagyon nehezen hízó vagyok.

2014. jún. 8. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem van 25 kiló feleslegem, ha kell, odaadom.
2014. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok sport és sok evés.
2014. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor készülj fel a napi 5-6 tápláló étkezésre és a heti 3-4 edzésre. Pontosan betartott étrenddel.
2014. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5-6 tápláló, csak kifli meg kenyér van és már az is baj, ha két kenyérszeletnél többet eszem... Csóró család, sajnos.
2014. jún. 8. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Mekkora kiábrándulás lesz neked az, ha felszeded a kívánt mennyiségű izmot, súlyt és még mindig nem változik semmi....



.... a lelket kell fejleszteni...

2014. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor mégis, hogy akarsz hízni? Keress munkát és lesz pénz a kajádra, addig esélytelen.

Az meg hülyeség,hogy a lelkedet kell fejleszteni. Mert mind2 elég fontos. Hiába szép a lelked, ha nem tudod megmutatni, mert szóba se állnak veled vagy mire megtudják addigra barát zónába tesznek.

2014. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerinted mit csinálok már egy éve lassan? Munkát ebben az országban? Akkor lehet hamarabb megnyerem a lottóötöst...
2014. jún. 8. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes,mert diákmunka van bőven. Sőt aki akar az talál rendes munkát is, csak lejjebb kell adni az igényeket, elszántabbnak kell lenni. Ha még így se sikerül akkor ott van rengeteg tanfolyam.

Vannak ismerőseim 8 általánossal 1-2hónap alatt munkába álltak,mert kerestek.

2014. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor mázlista ismerőseid vannak. Ha annyira baromira könnyű munkát szerezni, akkor már rég lenne munkám. Lehet jobb vidéken éltek, mint én.
2014. jún. 8. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:

csak a kérdésedre válaszolva: sport. mert ha sportolsz éhes leszel, eszel és a sport miatt meg nő az izom. szerintem ez nem olyan bonyolult, persze alapszinten.

de semmiből neml esz semmi, szóval kéne kaja(sok fehérje, még több szénhidrát). én is ilyen fajta vagyok. csak szerencsés vagyok, mert a táőanyagforrással nincs bajom, és edzeni is bőven van lehetőségem. ennek ugye meg is van az eredménye.

sajnálom, hogy neked ez MÉG nem adatik meg.

2014. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!