Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyózik január 1. -töl,...

Ki fogyózik január 1. -töl, milyen modszerrel, és hány kiló ment le eddig?

Figyelt kérdés
én januar 1.töl kb 4 kg ot fogytam...havi 3 kg fogyást tüztem ki célnak.kevesebb szénhidrátot eszek,és többször kisebb adagokat.
2010. jan. 18. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

napi 5×keveset eszek, dél után semmi lisztes v cukros, gyümölcs, minél több zöldség, vacsira párolt hús, zöldség tojás virsli, néha sajt. napi 2 liter víz

páros napokon fél óra béres alexandra torna (hasra fenékre és combra) páratlan napokon fél óra intenzív kocogás vagy séta.

este kétnaponta zöldtea, ha nagyon éhes vagyok ezeken felül, akkor egy alma.

eddig nem mértem magam, megfogadtam, hogy febr elejéig nem állok mérlegre, nehogy a lassú fogyás elvegye a kedvem. viszont elkezdett lötyögni rajtam a farmerom :) szóval én olyan 2-3 kiló mínuszra tippelném így látatlanban, persze biztosat csak februárban mondhatok (ja és kalkuláljuk bele a mozgást is - az izom nehezebb mint a zsír)

2010. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen ,én is hasonlókat eszek mint te, vizet nem sikerült eleget innom,még kicsit eröltetni kell..és (még) nem tornázom
2010. jan. 18. 22:13
 3/17 anonim ***** válasza:

pedig szerintem a víz fontos! tudom, én is nagyon nehezen álltam át rá, eddig alig ittam fél litereket naponta (mivel kolis vagyok, és nincs időm főzni a levest meg nem tudom otthonról hozni az is kilőve).

aztán rávettem magam, hazacipeltem egy zsugor ásványvizet és naponta megiszok egyet, meg reggel tejet, egy kis leves, szóval összejön. először nagyon fura volt, még rosszul is esett, de hamar megszoktam.

meg rájöttem h úgy a legjobb ha 1 litert megiszol még 12 óra előtt... én akkor kívánom a legjobban (persze elég cikis tud lenni, mikor a város közepén jön rám a pisilés :D)

amúgy mennyiről indultál? és hány centi vagy ehhez? (majd kíváncsi leszek h később hogy haladsz, szóval ha gondolod majd azt is írd meg :)

2010. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jan. 2-án kezdtem el, semmi diéta, csak egészséges táplálkozás. De már annyira összeszűkült a gyomrom, hogy alig bírok enni. Már a napi 5-6 étkezés sem megy, csak 3 apró étkezés... 2,5 kg-t fogytam, de izmosodtam is, a zsírszázslékom is 2,5 %-kal lett kevesebb. Nem sporolok, helyette lakást bontok, verem le a vakolatot, szedem le a csempét, cipelem a sittet :P Jól megdolgoztat. Most vettük lakást párommal, de teljesen fel kell újítani, azt nyomjuk :D

Délelőtt eszek zöldségeket, felvágottat vagy halat, tízórai és uzsi eddig 1 db alma volt, de már nem bírnám megenni, ebéd tükörtojás 2db, és zöldségek, és vacsi túró kefírrel és hagymával keverve, 1-2 elvágottal és zöldségekkel. És minden főétkezéshez 2 db extrudált kenyeret eszek (abonett vagy dexi). 1,5 l ásványvizet és 1,5 l zöldteát iszok naponta. Nem csalok, semmi édesség, semmi cukros lötyi, sem kenyér, zsömle, tészta, péksüti. Lisztes dolgok teljesen kimaradnak az étrendemből. Sajna az elmúlt néhány napban a gyümi is, de holnap esküszöm veszek egy zöldalmát és lenyomom tízóraira :P

Amúgy 102,5 kg-ról indultam. 60 kg leszek októberre legkésőbb :D Októberben majd írok! Vagy előbb, amint meglesz a 60 kg álomsúly! :D (utoljára 11 évesen voltam 60 kg :P)

Sok sikert neked is kérdező! Bejelöltem ezt a kérdést, hogy jöjjön mail, ha vlki válaszol, ha van kedvetek, havi beszámolót tarthatnánk egymásnak :D

20/L

2010. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Saját módszer, de általános. Kevesebb lisztes cuccok, több zöldség-gyümölcs (a gyümi csak délelőtt), sovány hús, mint cs.mell, sok folyadék cukor nélkül, és napi min. 40 perc intenzív mozgás (gyors gyaloglás, szobabicikli, néha egy kis torna).


62 voltam, ma reggel 59,8kg. A cél 55-56kg. :-)


22L

2010. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Én január másodika óta nem ettem. Csak cigi+tejeskávé (édesítőszerrel) 13 kilót fogytam. Tudom drasztikus, de a sok tejeskávé meg a cigi elnyomja az éhségérzetemet.
2010. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22.44: ja, és 2 hét múlva kómában találod magad a kórházban... :S
2010. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
utolsó ..vigyázz magadra..én is csináltam már ilyen drasztikus fogyókúrát..de hossu távon nem vált be.Mivel a villám fogyókúrák nem voltak tartósan sikeresek , úgy döntöttem,hogy lassan szépen lefogyogatok.100 kilóról indultam 173 cm magasságal..Ma mértem magam azóta elöször 95-96 kg körül voltam.Elhatároztam,hogy nem fogok éhezni,hanem mindig eszek valamit ha éhes vagyok.Régebben mindig itt buktam el,sok éhezés után feladtam a kurát.Nem is kell sokat enni..most pl lángos sütés közben (!)káposztasalátát ettem kis hallal.Furcsa párosítás,de nem akartam kenyeret enni,na jó ...a lángosból egy szeletkét megkóstoltam ,de csak egy minikét.6 hónap alatt 18 kg lenne a cél az elsö körben...) de 65 kg szertnék lenni ujra,(kb 10 éve voltam ennyi)
2010. jan. 18. 23:06
 9/17 anonim ***** válasza:
első vagyok: remélem sikerülni fog, szurkolok :) nagyon becsüllek h kitűzted a célt és sikerül betartani a fogyókúrát :) nekem nem lenne ennyi lelkierőm. én is 173 centi vagyok és 74 kilóról indultam (szóval most lehet olyan 70 körül) és szeretnék 65ig eljutni (a 60 már álom lenne) de néha ezt is soknak és hosszúnak látom :(
2010. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
173 cm és 70kg az már majdnem dögös)) Köszi a biztatást,én is sok sikert kivanok neked ,hogy elérd a célod.
2010. jan. 18. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!