Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyózik január 1. -töl,...

Ki fogyózik január 1. -töl, milyen modszerrel, és hány kiló ment le eddig?

Figyelt kérdés
én januar 1.töl kb 4 kg ot fogytam...havi 3 kg fogyást tüztem ki célnak.kevesebb szénhidrátot eszek,és többször kisebb adagokat.
2010. jan. 18. 21:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én csak barna kenyeret eszek.Kevesebbet eszek.szinte már semmit az idegeskedéstől(családi probléma)szoba biciglizni szoktam.Sajnos van egy alap hormon betegségem így amit lefogytam vissza is szedtem a gyógyszer miatt.82kg vagyok,168 cm.2ével ez előtt(műtétem)55kg voltam az lenne az álom súly újból de tudom hogy lehetetlen.megelégednék elöször egy 70kg nak majd 60nak aztán egyre kevesebbnek:)de szerintem ez csak álom marad.
2010. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 maundrel ***** válasza:
én kb. jan. 7.-én kezdtem. Csak annyi hogy megpróbálok 4-5 X enni egy nap, a szénhidrátokat délelőttre szorítom, bár gyümölcsöt még szoktam enni uzsonnára, na és persze figyelek arra hogy több fehérjét egyek. És sok zöldséget. Több hangsúlyt fektetek a mozgásra : Leg Magic, Czanik Balázs - Capoira aerobik 1-2 , Norbi Fitnesz Kickbox, Réka dvd-i-bár ezt ritkábban-, jóga, bicajozás(ha, majd jobb idő lesz), na meg ugrálókötél:) Bár "csak" 55 kiló vagyok a 168 cm-hez,de olyan puha vagyok mint a vaj :S, a fogyókúrának köszönhetően amit tavaly csináltam. :S:S Szóval most izmosítani-zsírt égetni szeretnék egy kicsit. Kilókban nem mérem magam-mert egyrészt elromlott a mérlegem.. de centikben már javultam, mert az őszre varrt szoknyáim derékban már elállnak.:D
2010. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én dec. 31-én kezdtem el. Azóta 6 kg ment le. Jelenleg 85 kg vagyok és szeretnék még legalább 20 kg-ot fogyni. Még szoptatok, tehát csak annyit csinálok, hogy egészségesebben étkezem (kevés szénhidrát, 5-6-szori kis étkezések) plusz sok folyadék (cukormentes tea és víz). Amikor nagy a súly, könnyebb fogyni, aztán lelassul a fogyás. Nekem havi 2 kg mínuszra szokott beállni 1-2 hónap gyorsabb fogyás után, ami sztem egészséges.
2010. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
en mar az unnepek alat neki fogtam a fogyonak. mert nekem ugy tunt h minel joban kivanom a kajat s nem eszek hamarabb fogyok:P s ez komoly. szoval en azota fogytam 47rol 43ra:D
2010. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én karácsonykor jobban figyeltem rá, hogy miből mennyit eszek. A két ünnep között meg ráhangolódtam, recepteket kerestem... Aztán elkezdtem. Most -5(-6) kg-nál tartok és nagyon örülök neki. 1400 kcal többet nem eszek egy nap. De inkább 1200-at. Süti, cukor, minden hízlaló édesség sósság kerülése. Kenyér: teljes kiőrlésű meg abonett, eszek rizst, de nagyon keveset, és krumplit is de max 20 dkg-ot. De inkább zöldségköretet eszek. Húsból: csirkemellfilé és hal. Gyümölcs max délután 3-ig, (amúgy sem szeretem nagyon.) És ha nagyon édesre vágyom csinálok krémtúrót. zsírszegény túró+ joghurt édesítőszer, néha banánt teszek hozzá, máskor almát reszelek bele, vagy cukrozatlan kakaóport.


(még sok-sok kilót kell leadnom jóval 100 fölött vagyok sajnos =(, de hiszem, hogy most sikerülni fog)

mindenkinek sikeres fogyást kívánok!!!

2010. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egynap eszek egy barnakenyeres szendvicset reggelire,és délután 2kor még egy tál kukorica pelyhet(nem cukrosat).ennyi.mellette néha futok,és mindennap ugrókötelezek,lépcsőzők<--nagyon sokat:D Kb:4 kiló fogyás

14/L 170 cm 53 kg:) Olyan 48 kg szeretnék lenni.

2010. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2-3 kg ment le.nem eszem édességeket,csipszeket.
2010. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!