Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz hogy ha valaki jobban...

Az igaz hogy ha valaki jobban megizzad több kaloriat éget, meg hogy télen valamiért jobban lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Multkor voltam edzőterembe és egy pasi mellettem kabátba edzett és fél óra sétálás után jobban megizzadt mint én egy óra futás után, és mondta barátnőm hogy ő azt hallotta hogy ha valaki jobban megizzad jobban fogy......ez igaz???
2014. szept. 14. 10:23
 1/7 anonim válasza:
...a pali kiizzadja magából a vizet,mert az izzadtság az az. Vizet meg pótolni kell,mert kiszáradsz szal csak "visszahízod". Okos ember lehetett...(a bnőddel együtt)
2014. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz. Az izzadás meg a fogyás az két különböző dolog, de már te is láthatod, így terjed a hülyeség.


De hogy tanulj is valami, az izzadás jó dolog, de azért nem kabátban kell edzeni, de ajánlatos beöltözni, mert így még az ízületeket is melegen tartod.

2014. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az izzadás akkor következik be, amikor több hő keletkezik a szervezetben, mint amennyi a testhőmérséklet fenntartásához kell. Ilyenkor a bőr erei is kitágulnak a hőleadás fokozására. Az izzadás csak jelzi, hogy szükség van fokozott hőledásra. Télen azért lehet többet fogyni, mert több hő megy el a testhőmérséklet fenntartására, mint nyáron.
2014. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lipton. ***** válasza:
Én kinevettem volna azt a palit. :D
2014. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
télen kell az energia a testhőmérséklet fenntartásához.
2014. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz. Az izzadás a szervezeted hőháztartása miatt felel.
2014. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az izzadásnak kétségkívül vannak előnyös tulajdonságai – hisz testünk nem hülye, hogy feleslegesen csak úgy megszabaduljon az éltető víztől. Szóval jótékony hatásai elsősorban szervezetünk hűtésében és a méregtelenítésben merülnek ki. De mivel sok vîztől megszabadul a szervezet, így ásványi anyagoktól is, amit mielőbb pótolni kell. Ezt lefordítva fogyasztani nem fogyaszt az izzadas. Ha mozogsz és a hátad közepe kimelegszik, az már jó jel fogyásnál.
2014. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!