Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexia után normális testsúl...

Anorexia után normális testsúly - utána könnyeben vagy nehezebben megy ismét a lefogyás? Nem bírom a testet, amiben most vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval csak arra válaszoljatok légyszi, hogy ha valaki majdnem anorexre fogyott, utána hamar visszahízott normálisra, majd ismét szeretne lefogyni, az előzmények miatt könnyebben, nehezebben vagy átlagosan megy a fogyás?
2014. szept. 17. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tényleg fordulj orvoshoz, mert a fejedben komoly gondok vannak, emiatt pedig teljesen tönkreteszed a tested, veszélyezteted az életed!
2014. szept. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szia:)

nekem is ugyanez a gondom.Én 171cm vagyok és most 54kg. Gyűlölöm magam, alig férek be az xs ruhákba.:( Néhány hónapja 36kg voltam. Nekem muszáj volt már híznom, mert alig attak már nekem néhány hetet:( Fogyni szeretnék énis, de nem megy:( Amúgy én szerintem is nehezebben mennek le.

2014. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem vagyok egy nagy szakember, 14 éves vagyok, viszont ez nem normális. Nem attól fogysz, hogy nem eszel rendesen, attól csak pusztítod a testedet. Manapság az emberek azért fogynak, mert nem mozognak eleget. Egyél megfelelő mennyiséget, néha simán beleférhet egy édesség, és menj el mondjuk futni. Ha 23 évesen 40 egynéhány kilóval kövérnek érzed magad, akkor te egyszerűen beteg vagy. Fordulj szakemberhez.
2014. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!