Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek reggelire, uzsira a...

Mit egyek reggelire, uzsira a megszokott kenyér helyett?

Figyelt kérdés

Igazából eddig mindent magamba tömtem, egész nap ettem. De leálltam. Nem eszem már kenyeret, cukrot, sem nasikat. Eddig napi 4-5000kalóriát ettem, most 1600 a max, de sokszor ennyi sincs.

Viszont nem tudom, mit egyek kenyér helyett. 11kg-tól már megszabadultam, de állandóan éhes vagyok.


2014. szept. 20. 13:38
 1/5 anonim válasza:

Először is gratulálok a nagy sikeredhez! Mennyi idő alatt sikerült?

Nekem is vannak ilyen jellegű problémáim, de én nem tudom megállni h ne egyek nasit.:(

4-5 ezer kcal? jézusom ez durva! Az optimális egy felnőtt nő számára napi 2ezer kcal. Az 1600 már kevés!!!!

Fehér kenyeret ettél anno? Ha igen akk azért voltál annyira éhes, ugyanis az nem telít el annyira...ink válaszd a teljes kiőrlésű változatot!

Reggelire a rántottát, omlettet, tükörtojást, körözöttett eheted kenyér nélkül is, én is azt csinálom és hidd el nem leszel éhes. Tízóraira meg joghurtot egyél (az nagyon fontos a baktériumok miatt most tanultok bioszból) vagy friss gyümölcsöt mondjuk. :)

2014. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magkenyeret lehet enni, bár abban meg sok a kalória. Én is azt csinálom amúgy amit az egyes ír, rántotta, virsli, körözött, joghurt kenyér nélkül, sőt sonka is, esetleg egy szelet sajttal összetekerve, vagy a körözöttet is lehet sajtba tekerni. Sok zöldség, ha a rágás hiányzik (férjem ilyen, nem éhes de ha nem eszik kenyeret nem rág eleget és hiányérzete van), kimondottan jó a nyers répa/karalábé/káposzta, esetleg alma. Ha éhes vagy egyél pár(!) szem diót vagy törökmogyorót.
2014. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csaby71 válasza:
Puffasztott rizs, a tuti
2014. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából 45 nap alatt, mert sokszor elfelejtettem enni, meg komoly fizikai munkát végeztem. De előtte 8 hónap alatt 40-et dobtam le. Csak valahogy ott elfáradtam, 12 visszajött, de most nem adom fel. 4 gyerek után most az esküvőmre készülök, addigra el akarom érni, hogy még 20kg lemenjen.

Igen, fehér kenyeret. Nem is igazán az hiányzik, csak olyan ehetnékem van.

Köszi a tanácsokat! Imádom a nyers karalábét, paprikát, répát.

2014. szept. 20. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok mint te. 1 hónapja változtattam azóta 10kg minusz. Amiket én eszem: Teljes kiörlésű kenyér,zsemlye,rizs,hús,hal,konzerv hal, tojás, házi zsírmentes füstölt sonka, zsírszegény túró+ sok zöldség.
2014. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!