Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm vagyok es 63 kg....

163 cm vagyok es 63 kg. Szerintetek hany kg lenne az ideallis szamomra? Es hogyan erhetnem el, tartosan.

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

42.

Tartósan ne egyél.

2014. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
63kg
2014. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatjuk. Én is 163 centi vagyok s még magamra nézve sem tudom, illetve ez az izomtömegemtől függ :D Gondolom, 56 kilósan már jól néznék ki, de majd a tükörrel konzultálok. S 60 kiló is csinos lenne, ha felszednék némi izmot :)


A Te tested paramétereit nem ismerem.


Életmódváltást ajánlok s szénhidrátcsökkentést, ez az, amit általánosan tudok mondani (jó, még sorolhatnám, hogy ne egyél cukrot, más gyors szénhidrátot se nagyon, hagyd el az ipari adalékanyagos cuccokat ésatöbbi), de igazából neked kellene megtalálnod a saját módszeredet. Sokféle jó van, de nem mindenkinek alkalmas mind...

2014. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És te hány kg vagy?:)
2014. szept. 26. 23:08
 5/7 anonim válasza:

Ez sztm nagyon alkatfüggő.

158 vagyok 59 kiló és mindenki azzal szívja a vérem a környezetemben, hogy betegesen sovány vagyok. Tény, hogy nagy az izomállományom, mert versenyszerűen sportoltam sokáig és most is rendszeresen bár már csak hobbi szinten és az izomszövet 3-szor nehezebb, mint a zsírszövet, de én nem tartom magam sem soványnak sem kövérnek.

Egyébként egy nő életében mindig van 2-4 likó, ami le fel szállingózik ciklustól, évszaktól stb függően, így nem hinném, hogy egy fix pontos kilót bárki tudna neked mondani. :)

2014. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: Gondolom, engem kérdeztél. Jelenleg 69-70 kiló vagyok. 80 fölött is voltam, annál magasabbat nem tudok tartani, de sajna fogyni is nehéz, ráadásul a hasamról megy le legutoljára a zsír, most se néz ki sokkal jobban, mint tizenpár kilóval ezelőtt. Tuti nem leszek vékony 56 kilósan, de nem is akarok vékony lenni, inkább karcsú s idővel kissé izmos. Az nem fontos, mit mutat a mérleg, csak jól nézzen ki s jól érezze magát az ember, egészséges legyen és energikus :)
2014. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyorsan semmiképp se szeressed elérni!
2014. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!