Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nagyon elrontott naptól...

Egy nagyon elrontott naptól hízhatok/visszahízhatom a leadott kilókat?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért,hogy mi jött rám,de tegnap nagyon elrontottam a diétám.. Lehet azért mert korán keltem és későn értem haza,és napközbe egyik helyről a másikra szaladtam..Monjuk ez akkor sem mentség..:/ Napközben az alap 1000-1100kcal helyett kb 1700-at ettem,és akkor még pluszba este nagyon benasiztam...:( Nem is merem leirni...szoval megettem lb. 100gram mazsolát,200gram aszalt datolyát, 6-7 szem aszalt szilvát, 2db fügét,és egy banánt..:((( annyira televoltam,hogy majdnem kidurrantam...mert ezt igy 1 ora alatt termeltem be..23-24ora kozott..aztán lefekudtem aludni...Mondanom sem kell..a hasam a duplájára nőtt mint amilyen volt mpstanába...Nagyon nagy bűntudatom van....Szerintetek híztam egy este alatt?Hizhattam? És ha folytatom igyanugy a diétám mint eddig ebből a kilengésből nem lesz nagy bajom,ugye?:/ 166cm 55kg 16/L
2014. szept. 27. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már meg sem kérdezem, hogy 166 centivel és 55 kilóval hova a pcsába fogyózol. Esetleg némi izmot kéne felszedni nem, hogy ne legyél löttyedt mint a nagyi segge a csont-bőr kombinációtól? Ahhoz meg nem "diéta" kell, hanem normális étrend, és a kalóriaszámlálás helyett inkább a fehérje/szénhidrát/zsír aránnyal kéne játszani. Meg persze edzeni.


Kérdésedre a válasz: nem, nem egy nap miatt romlik el egy diéta, hanem hogy egy napon számtalan további követ. Ahogy nem karácsonykor a három nap alatt hízik el az ember, hanem a maradék 360+ napon.

2014. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ilyen rettegésben élsz? Élsz???
2014. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De, lesz bajod. Illetve mar most is van bajod, csak nem a sulyoddal, hanem az agyaddal. Vizsgaltasd ki magadat pszichologussal, a testkep-zavar nem jatek, siman anorexiaba fordulhat. Ha 40 kilo lennel, akkor is 'fogyoznal', nem a kaloriaszamolgatas a megoldas, hanem felismerni, hogy beteg vagy.
2014. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1000 kalória egy 16 éves fejlődő szervezetnek nagyon kevés, tulajdonképpen enyhébb koplalásnak számít, ezért is jött rád egy kisebb falásroham tegnap, amiből lesz majd még több is, ha így folytatod. Egyél egészségesen és mértékkel.
2014. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!