Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak koplalással lehet lefogyn...

Csak koplalással lehet lefogyni nagyon soványra?

Figyelt kérdés
Leszeretnék fogyni teljesen soványra. Szóval, hogy semmi zsír, felesleg ne legyen rajtam. Az lenne a kérdésem, hogy ezt csak koplalással lehet elérni? Vagy esetleg kitartó diétával is menne? Nem vagyok kövér, sovány vagyok, de azért van rajtam zsír,felesleg. Viszont nekem a nagyon sovány alkat jön be, és olyan szeretnék lenni. (nem kérek offokat, hogy a fiúk nem a csontokat szeretik stb.. nekem ez tetszik) Szóval hogy fogyhatnék le nagyon soványra? most 168cm 54kg vagyok.. és kb 48kg szeretnék lenni! Lapos hassal (bordakilátszóssal:$)és sovány combokkal (ami ha leülök nem folyik egyáltalán szét a széken, vékony karok ("vézna") Hogy érhetném ezt el?? Nem eszek alapból se valami sokat, de sajnos akármit eszek, a hasam megnő és kicsit kigömbölyödik :/ ezt hogy lehetne eltűntetni? Valamint annyira lefogyni, hogy ha eszek, akkor se nőljön meg? Segítsetek légyszives!!
2014. szept. 28. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez egy gyerekkori betegség az új generációs tizenéveseknél. Ne aggódj, idővel elmúlik. Egyébként gondolhatnál arra is, hogy fiatal vagy, fejlődő szervezet. Ha most elb*szod a tested azzal, hogy nem figyelsz oda miket eszel, vagyis hogy egyáltalán nem is eszel, és nem jut be elég/megfelelő tápanyag a szervezetedbe, akkor annak 20-23 év fölött nagyon szép következményei lesznek.
2014. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, a koplalás alkalmas módszer arra, hogy elveszd a zsírt és az izmot is, ahogy láthatólag szeretnéd. Viszont ez nem csak esztétikai kérdés, tartósan el tudod vele rontani a tested működését...
2014. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem azért csinálnám, mert most ez a "menő" vagy ilyesmi..Nekem ez tetszik. Nem érzem jól magam a testemben. Úgy jól érezném.. Szóval akkor csak koplalással lehet?
2014. szept. 28. 18:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, de akkor tényleg csak minimálisat egyél - és a legjobb, ha mindig mozogsz mellé (mit tudom én, ülsz és hintáztatod a lábad, ilyesmik).


És miután sikerült lefogynod, ha van eszük a szüleidnek, akkor bevisznek a pszichiátriára, vagy keresnek valami értelmes szakit, aki helyre pakolja az agyacskádat.


Most hiába is próbálkoznának, anorexiás vagy a javából. Majd ha már te sem akarsz ocsmányság lenni, akkor lesz esélyük.


Ja, amúgy nem éri meg: jópofa dolog, de kijönni az pokol, enni szintúgy. De sok sikert!

2014. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tuti nem vagyok anorexiás, mert enni azt szeretek, és tudok is sajnos..:/ Viszont 60kg-ról kezdtem, most 54 vagyok, szóval akaraterőm az van, csak az a baj, hogy stagnál a súlyom (koplalás nélkül fogytam eddig) ezért írtam ki ezt a kérdést..mert lehet mostmár nem elég a sima diéta..:S
2014. szept. 28. 18:17
 6/15 anonim ***** válasza:

JA, és nagyon nagy tévhitben vagy, mert nem éreznéd jól magad.

- fájnának a csontjaid (gerinced, csípőd...)

- bármit ennél utána, puffadnál, és émelyegnél

- rhadtul fáznál télen

- depresszióssá válnál

- még-még-még fogyni akarnál

- de ami a legjobb: mikor már HÍZNI szeretnél (mert elmúlt az agybaj, hacsak nem halsz éhen), NEM fog menni, mert bármit eszel, iszonyatosan fáj megemészteni


Én lassan harmadik éve vagyok 168/45, és nem tudok hízni. Akarok, legalább egy tízest, de nem megy. Eszek, de felszívódási zavarom van, így nem marad meg rajtam/bennem semmi.

2014. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De bizony anorexiás vagy, mert az nem súlyfüggő.

- koplalni akarsz

- kövérnek látod magad

- megszállottan diétázol

- irtózol a hasadtól


Anorexiás vagy, babám!

2014. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4-es sajnálom!:/ de én tényleg nem akarok olyan anorexiásan sovány lenni. Csak sovány, de úgy, hogy még legyen erőm :) Vannak ismerőseim, akik alapból 48kg-ok és tök szép alakjuk van! soványak, igen, nagyon soványak, de egészségesek, és szép alakjuk van :)
2014. szept. 28. 18:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor most örök életedre koplalni akarsz?Merthogy ha már rendesen akarnál enni akkor azonnal zsirrá alakulna.Jó koplalàsi módszer ha reggel eszel 6 szelet szalámit,ebédelsz,vacsorára 6 szelet szalámi.Kb egy hónap alatt lefogytam két hónap alatt vészesen sovány lettem.De tetszettem magamnak.De van egy csomó mellékhatása a koplalásnak.Jó ha rágózol vag veszel szájvizet mert éhségszagod lesz,ami elég gáz.A hajad hullani fog,a csipőcsontod sebes lesz mert folyamatosan súrolja a farmer.Folyamatosan éhes leszel,rosszul fogsz aludni az éhség miatt.Ilyenbe taszitottak bele azok akik beszóltak nekem hogy dagi vagyok,csak mert normál testalkatom volt.Még akarsz koplalni?Az arcod beesett lesz.
2014. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Zsírra szüksége van a szervezetnek, a 4% testzsír alatti szám már nagyon káros.
2014. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!