Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hogy lemenne a combom...

Lehet hogy lemenne a combom és fogynék mindenhonnan persze ha kitarto lennék akár egy honapig?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam most kitarto lennék egy honapig.

Heti ötször sport. tehát zsirégető cardio edzés intervallumos.

Mindig egy orat csinálok.Mellé diétáznék tényleg lightos és diétás kajakat ennék kicsit sokszor.

Inni vizet vagy teát édesitővel.

Na most lenne is valtozas rajtam? eddig alig akartam fogyni mert már lefogytam egyszer és két éve tornazok mindig izmosodtam is.. és a sulyom alig akar lemenni.

Nemtudom mitol de ha normalisan csinalnam kitartoan lenne eredmény hogy Fogyok mindenhonnan??? derék has comb stb..

Jöhetnek a tanacsok meg kérdezzetek ami kimaradt:)


2014. szept. 29. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend kell amit betartasz akkor is ha leszakad az ég. Magas fehérje bevitel alacsony CH és zsír bevitel mellett és kalóriamínusz mindezek felett. Egy intervallum edzés (HIIT) az max 20 perc és heti 3x elég. Ez nagyon intenzív ahhoz hogy 5x csináld egy héten és 1 órát képtelenség belőle csinálni. Ez az aerob és a cardio keveréke brutál megterhelő. De szerintem nem egyről beszélünk.


Ha szálkásító étrenden vagy az 150% hogy minden honnan fogyni fogsz, de hogy honnan mennyit az genetika és testalkat kérdése. A kaján fog múlni legalább 70%-ban a sikered.


Itt van egy kis motiváció. A csaj 100 kiló volt és 18 hónap alatt 67-re ment le.

[link]

2014. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!