Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta szoptatom a babám,...

Amióta szoptatom a babám, jobb esetben stagnál a súlyom, de inkább fölfelé vándorol. Ehhez képest nappal is vissza kell fognom magam (sosem lakom igazán jól), és rendszerint fölébredek éjjel, hogy farkaséhes vagyok - mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Növeld a fehérje bevitelt, hús, tojás, túró egyél sok-sok zöldséget. A fehérje zöldség kombinációtól kicsi az esély hogy elhízol. Szerezz be egy jó multivitamint kérdezd meg a patikust vagy a dokit mi jó a szoptató anyukáknak. Este egyél 100-150g túrót (sovány) lassan szívódik fel, nem hízlal és éjszaka ellátja a szervezetet tápanyaggal.
2014. okt. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam, hogy a szénhidrát laktat a legkevésbé (ezt tapasztaltam is), a fehérje a legjobban, s a zsír se rossz eme szempontból.

Nem tudom, hogyan s mit, mennyit eszel, de változtatnod kellene valamin, a szénhidrátcsökkentést ajánlom. Főleg a gyors felszívódásúakat kerüld.

2014. okt. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne koplalj, jól kell laknod és nem szabad felébredned éjszaka! Szoptatáshoz kell az energia.


Étkezz egészségesen, kerüld a magas GI-es ételeket, műkajákat.

2014. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, javaslatokat!
2014. okt. 3. 19:45
 5/6 anonim válasza:

Szerintem, amíg szoptatsz, ne koplalj semmiképpen! A babó legyen az első. Én is hiú vagyok, de szoptatás alatt ettem rendesen mindenfélét.

Majd utána elkezdhetsz valamilyen fogyókúrát.

A sok fehérje, sok folyadék fontos.

Nekem fél éves múlt a babám, most érett meg bennem, hogy el kellene kezdeni egészségesebben táplálkozni, és mozogni is valamit. :-) Mert már elegem van a testemből . :-)) Nem sok felesleg van rajtam, de engem zavar.

2014. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de ugyanigy voltam. Szerintem nem tehetsz ellene, de ne is tegyel. Most a baba az elso. En is mig szoptattam, beletorodtem. Most, h. Mar nem szoptatok, kaloriadeficit, es edzes mellett heti 1 kilot fogyok. Ja, amugy, mikor kevesebbett ettem, egybol csokkent a tejhozam :)
2014. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!