Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találok pro ana oldalakat...

Hol találok pro ana oldalakat meg fórumokat?

Figyelt kérdés
2007. okt. 24. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

neked külön kerestem egy fórumot, tessék, itt egyből azt láttam, hogy ártanak egymásnak, ha ezt akarod!

íme: [link]

ilyenkor forr a vérem, hogy miért akar magának valaki egy olyan betegséget, amibe bele is halat??? ugyanis a pro-ana erről szól! hogy legyél divat-anorexiás! hogy tedd magad tönkre!

ha támogató jellegűt keresel, akkor erre itt van két link, de ott nem kapsz fogyókúrás tanácsot, elhajtanak onnan! voilá: [link]

[link]

alapvetően a támogató jellegű fórumok is károsak! jobb, ha tudod!

komolyan csak bízok benne, hogy félreértettem a kérdést! nem javaslom ezt hobbinak, inkább gyűjt szalvétát, több értelme van!

én nem választottam magamnak, s nem jó móka, hidd el! 13 éve nem tudok rendesen enni!


és az esetleges további hozzászolásoknak segítségül: sajnos ez egy valós betegség, nem divatnyafogás.


bocsánat mindenkitől a felindultságomért, de nem tudom a pro-anát megérteni! szükséges rosszért küzdeni... :/ :(

2007. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
SEHOL. Örülj neki, hogy nem vagy anorexiás. Egyetértek az előttem szólóval.
2008. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
anorexiás vagyok:)))
2008. febr. 26. 18:32
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Pfff. Én is. (a második). De ha anorexiás vagy mi a francnak akarsz pro-ana oldalakt nézegetni? Szerintem elvagy te magadtól is... Vagy ha nem, és csak ezek hatására tudsz anorexiás lenni, akkor csak sajnálni tudlak. Divat-anorexiás vagy? :/
2008. febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
94%

S te ennek örülsz, hogy anorex vagy? Jesszum pepi! Tényleg minek neked a pro-ana site? Én is EZ vagyok, de sosem voltam pro-ana fórumon, mert belerángat, nem ki.

Második (vagy elöttem) válaszoló érdemben egyet értünk!

2008. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem biztatás kell csak dumálni akartam valakivel, de már azóta kigyógyulóban vagyok szal mindegy
2008. febr. 27. 17:19
 7/22 anonim válasza:
17%

Sziastok!


Anás vagyok és most készítem az oldim,szeritnék neked segíteni,nézz be!

www.werux_of_ana.mlap.hu

2010. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
58%

Szia!


Én tudok egy oldalt :D

www.ana-irina.hupont.hu

2010. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
élsz még? XD
2010. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
35%

Nem értem mért kell valakinek anorexiásnak lenni ahhoz hogy lefogyjon . Én lány vagyok, de higgyétek el a fiúknak ez nem jön be :S

Fogyást úgy is elérhetsz, ha rendesen táplálkozol, én pl Norbi diétát csinálok ezzel is lehet fogyni de egészségesen és mindent eszel csak meg van adva hogy mikor mit szabad, és fontos hogy mellette sok folyadékot igyál és sokat sportolj.

Én teljesen pro ana oldalak ellen vagyok, hiszen ez olyan veszélyes hogy akár halált is okoz!!!!!!!

2011. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!