Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez vacsira hízlal?

Ez vacsira hízlal?

Figyelt kérdés

Omlett ezekből:

kb. 2 ek. oliva olaj

1 közepes vöröshagyma

1 közepes paprika

1 közepes paradicsom

4 tojásfehérje

2 tojássárga


2014. okt. 6. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha utána lefutod a maratont akkor egyáltalán nem.
2014. okt. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A maradék kettő tojás fehérjével mit fogsz csinálni? Azt miért nem teszed bele vagy tudod mit 3 tojás nem lenne egyszerűbb? :D
2014. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Két tojássárgája maradt, nem fehérje. Elraktam. Egyébként köszönöm az abszolút hasznos hozzászólásokat.
2014. okt. 6. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan nem igazán van, hogy hizlal, ha nincs kalóriatöbbleted, akkor nem hízhatsz, de ez jó vacsora :)

Én még a fehérjékbe és sárgájákba sem kötök bele, nekem teljesen életszerű, hogy van maradék tojásfehérje vagy akár sárgája, bár a fehérje jobban bírja.


Szimpatikus összetétel. Nekem az első étkezésem szokott ilyen lenni, ha épp nagyon keveset eszem. De a zöldséges rántotta (a fenti verzió nekem lecsó) bármikor remek étel.

Gyk-n szokatlan, hogy valaki nem grammozza ki a zsiradékot, de ekkora zöldséges rántottához szerintem is ennyi dukál, legalább egy szolid kalóriamennyiség összejön, szerintem egy étkezésnél ez igen fontos, a test energiát igényel.

2014. okt. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi kaloraimennyiseg szamit (sot, igazabol a heti atlagolt kaloriamennyiseg) fogyas szempontjabol. Nincs olyan hogy vacsorara hizlal, reggelire meg nem hizlal.
2014. okt. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó, én még pár kanál zabpelyhet is rakok este az omlettbe (ugyanez a mennyiség, csak hagyma nélkül, és egy tk. kókuszzsíron), és nem hízok :)
2014. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem, de nalam attol is fugg nagyon, mikor eszem mega vacsit! ha kb 8kor eszed es 11korul mesz aludni akkor ok, szerintem
2014. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!