Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki nem követ fogyókúrás étrendet, csak edz?

Figyelt kérdés
pl..heti 2x 2-3km futás,vagy egyéb edzés..viszonylag helyesen táplálkozik,de eszik azért csokit meg péksütit i ha megkívánja..szóval teljesen normális étrendje van. Úgy is lehet fogyni/formásodni?

#edzés #eredmény #nem fogyózás
2014. okt. 13. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,én élő példa vagyok rá!Soha nem diétáztam,de ledobtam 30 kilót.Igaz én minden nap edzek,egy-másfél órát.Úszás,szobabicikli,súlyzós edzés,jóga,mikor mihez van kedvem:)
2014. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha valaki hülyére edzi magát naponta az fogyhat, de mindenkinek más a "helyesen táplálkozás" fogalma, lehet ugy érzed jól eszel, de ha igy lenne akkor valszeg most nem akarnál fogyni ugye bár. gondolkozz el rajta mit ronthatsz egy az evésben azt abból probálj tanulni és javitani
2014. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell hülyére edzened magad a fogyáshoz, formásodáshoz; ahogy az is téves, hogy csak diétával fogyhatsz. Sokan csak szélsőségekben tudnak gondolkodni, pedig arról van csak szó, hogy jobb eredményt lehet elérni, ha étrendváltoztatás mellett sportolsz.

Saját tapasztalataim szerint jó étrendnek, ha kerülöd a mű- és cukros, csokis kajákat, kevés tésztát eszel, azt is durumból, alacsonyabb GI-es ételeket választasz, kerülöd a nast, eszel fehérjét és zsiradékot is.


Ha nem testépítő vagy fitneszbajnok akarsz lenni, akkor nem kell a nagy szigor és mindent kicentizni.

2014. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Harmadik tök jól megfogalmazta.


Én igyekszem tiszta kajákat enni, jóllakom, nagyjából fejben van kb. mennyit kéne ennem, és így fogytam + most már jó ideje edzek, úgyhogy kicsit több evéssel izmosodom. Nem vagyok száraz, sőt inkább zsíros (testépítői szemmel), de formás és nem kövér. De nem egész nap azon pörgök, hogy jaj, nem ettem-e túl sokat vagy hogy basszus, megvolt-e az egész napi fehérjém. Kb. szemre stimmel, éhes nem maradtam, a kaja tiszta volt, akkor meg? Néha csoki, pizza, mekis kaja meg belefér... mondjuk minden héten valami egyszer. Nem az fogja elrontani a munkámat.

2014. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!