Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit adhatok így le?

Mennyit adhatok így le?

Figyelt kérdés
Már egy hete épp annyit eszem,hogy ne legyek éhes.1nap max kefír,vagy natúr joghurt,vagy alma.eddig 3kg minusz.mellette iszom a kombucha teát,ami anyagcsere téren helyretett,mellesleg nem is kívánom annyira a kaját.kb 20kgt szeretnék leadni,utána nem térnék vissza a helytelen étkezéshez.lecseszést nem szeretnék válaszként kapni,próbáltam már sok diétát,és feladtam.de amit most csinálok,nem érzem magam rosszul,nem vagyok gyenge.valaki próbálta más

2014. okt. 17. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi azt akartam irni hogy valaki próbálta már így?
2014. okt. 17. 17:35
 2/5 anonim ***** válasza:
ha őszinte választ szeretnél: igen, simán leadhatsz így 20 kilót. izommal együtt persze, de megy majd zsírból is. ettől függetlenül butaság és ha az egészségtelen életmódra nem is térsz vissza, amint normálisan étkezel hízásnak fogsz indulni
2014. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársam próbálta már, anorexiás lett, párszor már bekerült az intenzívre, azóta nem tudom, mi van vele.


Pár ismerős is próbálta, jól visszahíztak utána, még plusz túlsúlyuk is lett, hajuk-bőrük eléggé trapára ment. Az egyik csajnak, 22évesen, látni lehetett a fejbőrét a fejtetőn, úgy megritkult a haja!

2014. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért szerintem én nem leszek anorexiás, mert valahogy nem tudnám elképzelni, nincsen büntudatom ha eszem valamit, csak szeretnék már visszatérni az alap súlyomra.természetesen ha abbahagyom és elkezdem normálisan enni nézni fogom a súlyom hogy ne hizzam vissza a dolgokat:)igazából az érdekelne hogy aki hasonlót próbált már az milyen eredményeket ért el.higyétek el van miből leadnom.99,8 ról kezdtem.mosz 96,4 nél tartok.és nagyon zavar mert voltam én 72 kg is:)
2014. okt. 18. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Az osztálytársam sem úgy kezdte, hogy ő az lesz, fokozatosan alakult azzá, ahogy örült a fogyásnak és félt a visszahízástól.
2014. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!