Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le kellene fogynom min 10...

Le kellene fogynom min 10 kilot hogy csinos legyek, de nem tudok lemondani az isteni kajakrol diétázni meg annyira utalok . Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

elkezdem a diétát tartom pár napig utana bezablok..... mozogni mindig mozgok elég sokat egy óra max másfél között aerob foleg futas bico neha erősitek és heti 6x csinalom.

Viszont a csoki tésztarol ilyesmi kajakrol nem tudok lemondani és mindig beeszek:(

annyira le kellene fogynom pedig mert zavarnak a hurkak:(

ötlet tippek? mit csinaljak mashogy hogy könnyebb legyen?


2014. okt. 19. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért. Szerintem ezzel mindent elmondtam. Ha képtelen vagy lemondani a csokiról meg a tésztáról (ha teljes kiőrlésű tésztát ennél, amit a tescoba lehet kapni ugyanolyan áron, mint a simát), akkor ne várj eredményt.
2014. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy azzal már előrébb lennél.
2014. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Döntsd el, hogy mi a fontosabb. Szerintem kellő mérlegelés után egyértelmű, hogy egy hülye csoki nem ér meg annyit, hogy sutba dobd érte a jó kinézetet. És arra ügyelj, hogy a diéta=éhezés. Egyél amennyitől jóllaksz, de csak értékes tápanyagokkal teli kaját és ne szarokat.
2014. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is tésztás vagyok, nem tudtam róla lemondani ezért inkább váltottam. Durum tésztát eszek csak, vagy pedig teljes kiőrlésű lisztből gyúrok én tésztát magamnak. Heti egyszer, kétszer belefér. A durum tésztából nagyon jó salátát lehet készíteni csak egy kis fantázia kell hozzá.

A csokoládé és édesség, nos az kicsit nehezebb. Mielőtt diétázni kezdtem és életmódot váltottam volna. Minden sós étel után édeset ettem. Csokit, sütit. Ha boltba mentem hazafelé menet megettem egy szelet csokit, aztán otthon még egyet. A teát nem tudtam meginni, csak ha egy literbe bele tettem legalább 5-6 evőkanál cukrot!

Gondolom mondanom sem kell, hogy a karcsúságról csak álmodni mertem. Szóval, ha valaki akkor én tudom, hogy milyen nehéz lemondani az édességről. Viszont nem lehetetlen. Egy erős elhatározás kell csupán. Az édesség utáni vágyam nem múlt el. Sokszor előjön, hogy de ennék egy kis sütit, vagy csokit, de megálljt tudok parancsolni. A teát is megiszom úgy, hogy csak egy kanál mézet teszek bele. Eleinte rossz volt, de már megszoktam.

Kezdetben az is segít, ha veszel egy kis szelet csokit és felvágod egészen apró kis darabokra. Ha nagyon nem bírod már, akkor bekapsz egy kis darabkát, elszopogatod az íze kedvéért és kész. De egy órán belül nem ehetsz kétszer. Meglátod már az is haladás lesz, ha megtudod állni, hogy ne vegyél be rögtön két darabkát.

De minden fejben dől el. Akaraterő.

2014. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tésztával nem tudok mit kezdeni, szerintem annak a feltétje a jó, lehet pótolni... De amúgy tésztával is fogyhatsz, csak valószínűleg nehezebb.

Én a zsíros ételekről és az édességről nem mondok le, de ez miért zavarna a fogyásban? Arra kellett rájönnöm, hogyan tudok kalóriadeficitet elérni úgy, hogy ne legyek éhes, az élvezetekről nem kellett lemondanom sosem. Lehet, hogy szerencsés is vagyok, mert számomra maradéktalanul élvezhető a kifejezetten szénhidrátszegény életmód, ami kb. az egyetlen esélyem a fogyásra... Mivel étrendem nem zárja ki a kakaós palacsintát sem (csak éppen keményítős alapanyag és cukor nem lehet benne, de azok nem hiányoznak), határozottan elvagyok. Elvileg menne édesség nélkül is, de jó, hogy nem muszáj. A csoki necces volt, mert régen nem tudtam elképzelni méz nélkül (én készítem a csokimat, amiben nincs ugyan kakaóvaj, így nem igazi csoki, de nekem tökéletes). Ma már képes vagyok rá, de akkor is gyengébb így, plusz le akarok szokni az egyetlen általam használt nem cukor édesítőről is, úgyhogy nem eszem sokszor. Viszont kakaót azért sokat, mindig szerettem és mindig is szeretni fogom.


Valamilyen megszorításra szükséged van, ha már eleget mozogsz és így sem OK. Mennyiség, összetétel, valamit változtatnod kell. Nem kell sanyargatnod magad, de nyilván nem repül a szádba a sült galamb.

2014. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!