Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 cm-hez sok az 52 kg? 15/L

167 cm-hez sok az 52 kg? 15/L

Figyelt kérdés
Fogytam már 6kg-ot, de még mindig nagydarabnak érzem magam. Teljesen sovány szeretnék lenni..annyira, hogy ne mindenki azt mondja rám, hogy "pont jó" vagy hogy "nem vagy dagadt, vékony vagy".. Sovány szeretnék lenni!! Nagyon! Néha vannak bezabálós napjaim, amikor este megeszek egy csomó mazsolát, meg fügét. De néha-néha ilyen estéktől nem fogok hízni, ugye? Alapból 1000kcalt eszek, van hogy ez 1200-1300is. Ez jó, vagy sok? Néha van olyan is hogy csak 800-900, de ez ritkán, mondjuk egy zabálós nap után. Nagyon félek, hogy visszahízok.. Szeretnék még 3-4 kg-ot leadni. Ha folytatom ezt sikerülhet még? Egy ideje már nem mozdult a súlyom. Az a baj, hogy székrekedéses vagyok eléggé, és semmi se segít :/ heti 2x nagyvécézek csak kb. :/ Pedig sok zöldséget eszek, napi 2l vizet iszok, és heti 3x sportolok.. Ja, és a hasam nem nagyon akar lejjebb menni..az mindig kigömbölyödik ha eszem, és nem nagyonmegy le, mert ugye nem ürítek..:/ Tippek??
2014. okt. 21. 16:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amikor hirtelen megnyúltam, 168cm-hez voltam 48kg (ami a te álomsúlyod), hát egyáltalán nem néztem ki jól! A kulcscsontomat nagyon utáltam, szinte az egész látszott, a medencecsontomat kidörzsölte a nadrág, a kezeim folyton fáztak, gyenge voltam stb. Kb. négy évbe került, amíg normális súlyra híztam a bolondgomba növekedés után, s újra tetszett, amit a tükörben láttam. Ez 55-56kg.
2014. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nekem pont az tetszene amit te most leírtál, hogy milyen voltál akkor.
2014. okt. 21. 21:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanaz vagy mint én... Én 163 cm és 54 kiló vagyok, de még így is nagydarabnak látom magam... Lassan elfogyok, DE rájöttem, hogy nincs értelme tovább fogyóznom... Inkább beletörődtem abba, hogy van rajtam mit fogni és a tornával kezdek formásodni... Evés után midnenkinek nagy a hasa, az székletűrítésnél úgyis lemegy...
2014. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
csakhogy én nem formásodni szeretnék, egyszerűen csak csontsovány lenni.
2014. okt. 22. 17:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Ismerek egy jó pszichológust. Megadjam a számát?
2014. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!