Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap Zumbázok 2 órát...

Ha minden nap Zumbázok 2 órát és mellette odafigyelek az étkezésre mennyi idő alatt fog látszani az eredmény?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
zumbával nem fogsz lefogyni....
2014. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Habár sokan kritizálják a zumbát és mindenfélének titulálják ,szerintem mindenképpeb jobb mint a semmittevés.

Az azonban igaz,hogy a zumbától nem lehet csodákat várni. Ha mondjuk nagy súlyfelesleggel rendelkezel talán ez jó mozgásforma lehet eleinte, mivel nem erőlteted meg nagyon a testedet, viszont mégis mozogsz valamit.

A fogyásban a táplálkozás a legfontosabb, tehát arra helyezz nagyobb hangsúlyt de a zumbát se add fel, égetsz vele néhány kalórát és addig is mozogsz egy kicsit de melléje eljárhatnál futni vagy akármi mást csinálhatnál ami megemeli a pulzusodat is kicsit.

2014. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy a zumbát miért szólják le annyian. Próbáltatok már 1-2 órát intenzíven, megállás nélkül végigcsinálni? Vannak nagyon kemény, nehéz koreográfiák, amik mindenhol átmozgatnak, kb olyan, mint bármelyik másik intenzív tánc. Nekem néha a végén leszakad a seggem és a combom...A lényeg, hogy nem a tingli-tangli verziót kell csinálni belőle, hanem a nehéz, átmozgató, ugrálós koreográfiákat. A kérdésre válaszolva, én helyes táplálkozással és CSAK zumbával fogytam le 2 hónap alatt 8 kg-t.
2014. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 greekfan válasza:
a lényeg a mozgás nem is annyira az étrend. persze arra oda kell figyelni, hogy viszonylag kevesebbet egyen az ember mint 73 disznó. de ha ezt kombinálod a mozgással és annyit eszel amiennyi éppen elég, akkor nagyon hamar látszani fog. sőt. hamar látszik, aztán kicsi megtorpanás és utána megint megindul. szóval hajrá.
2014. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!