Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A folyadék diétát meddig...

A folyadék diétát meddig lehet tartani?

Figyelt kérdés

Nyilván függ attól, hogy ki mennyire kitartó, de meddig "egészséges" tartani a folyadék diétát?

Nagyon szeretnék már lefogyni, de ha nem látok eredményt pár napon (5-6) belül lemondok róla, és abbahagyom.



2014. okt. 22. 01:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%
addig, amíg ki nem mosod az esszenciális ásványi anyagokat a szervezetedből... Folyadékkal a szükséges anyagok bevitelének csak egy részét tudod fedezni, hacsaknem leturmixolt rántott csirkemellről beszélünk... Az emberi szervezetet nem arra találták ki, hogy folyadékokkal vegye magához a táplálékot, ezért erre képtelen is hosszú távon.. Válassz egészségesebb fogyókúrás módszert, mert ez azon kívül, hogy "raktározó mód"ba tegye a szervezeted, semmire se jó, és még szarul is érzed magad közben.
2014. okt. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tarthatod mìg bele nem halsz.

Egèszsèges, na az soha nem is volt.

2014. okt. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Folyadekdieta?


Milyen hulyeseg ez mar megint?

2014. okt. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ki nem gyógyulsz a hányásból/hasmenésből, szóval 1-3nap. Vagy, amíg anyuci nem kezdi el kb. féléves korodban a hozzátáplálást.



Ha 5-6nap után feladod, ne is várj semmilyen eredményt.

2014. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen folyadékdiéta?

Nekem eleve durva lenne nem enni szilárdat, hiányozna valami, mint a hobbitoknak az entek itala után...

De ha én tartanék folyadékdiétát, ahol annyi megkötés lenne, hogy folyadékot ihatok, akkor az igencsak tápláló lenne, igazából a normál étrendem folyékony változata. Ami nem lenne jó semmire.

Ha ilyen kalóriaszegény cuccokat innék, akkor pedig éhes lennék, nagyon és hiányaim lennének. Ha a testem el is működne egy ideig, engem zavarna bizonyos tápanyagok hiánya, ilyen vagyok.

2014. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Én 3 napig birtam,aztán el is ájultam a suliban. Soha többet! Az is hülye volt,aki ezt kitalálta!
2014. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz folyadék diéta alatt? "Fastolást" (nullkalória)? Vagy turmixot is, proteinshake-t, 100%-os gránátalma/áfonya/narancs/körte stb. leveket is?
2014. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
100%-os gyümölcslevekre gondoltam. Nem szeretném sokáig csinálni, csak 3-4-5 napra gondoltam max. Pár kg-t szeretnék csak fogyni, egy bizonyos alkalomra.
2014. okt. 26. 01:59
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért akar valaki cukorral fogyni, ezt sosem értettem. Azzal még egy rendes böjt előnyeit is elveszted... Pont az egyetlen nem eszenciális tápanyagot viszed be, elég rossz formában, a fruktóz még az izmok glikogénját sem tudja adni alapból, a glükóz pedig nagy inzulinválaszt generál... Levet könnyű túl sok inni, de nem laktató.
2014. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
67%

Tudom, már régi a kérdés, de hátha segít ez másoknak.


Én úgy tudom, ezeket maximum 5 napig lehet csinálni és MINDEN mesterséges vagy gyári folyadékot hanyagolni kell!

Hiába írják rá a bolti üdítőre, hogy 100%, az kamu!


Szóval ezt magadnak leturmixolt és leszűrt italokkal kell helyettesíteni, sok vizet kell inni (szénsavmentes ásványvíz, csapvíz), mellé aszkorbinsavat inni citromlében feloldva (legjobb igazi citromból facsarni), ajánlott leveseket enni, amik NEM porból vannak, például brokkolikrémleves, paradicsomleves stb, csak meg kell szűrni.


Azokank meg, akik azt hiszik ez újabb hülyeség, HA jól csinálja valaki, akkor nagyon is segíthet, csak nem szabad túlzásokba esni! Lehet értekezni háziorvossal vagy szakemberrel!


Viszont előtte mindenképpen legyen 1 hét átmenet, amikor kásákat, gyümölcsöket, zöldségeket, tojásokat eszik valaki, ne pedig egyik napról a másikra!!


Továbbá ennél ajánlott a 3-4 liter folyadékot inni.



Nekem sok ismerősöm csinálja bizonyos rendszerességgel a szervezet méregtelenítése (ÉS NEM FOGYÁS) miatt.


De aki nem bírja, annak nem is kötelező csinálnia. Aki meg csinálja, az tartson be mindent végig, 5 nap nem olyan sok.

2020. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!