Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni teljes...

Hogyan tudnék lefogyni teljes testemről mindenhonnan 1O kilót tavaszra mikorra jön a jó ido?

Figyelt kérdés

mit ne egyek kerüljek ???

mennyit egyek egy nap? mit mozogjak am jol égeti a zsirt?:)

este vacsorázzak? egy nap hany ora sport ajanlott?

mindent kérek ami ide tartozik :) esetleg ki hogy fogyott le.


2014. okt. 22. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

- Sok folyadék (2 liter minimum),

- naponta 5x egyél keveset (= annyit, hogy ne érezd, hogy tele vagy)

- kerüld a zsíros, cukros, lisztes dolgokat (teljes kiőrlésű + barna kenyér, magvas kenyér/zsömle egészséges)


Ezek a főbb dolgok.

Sportolás szempontjából meg bármi, ami izzaszt :D Mivel kint hideg van, így elég nehéz sportolni, de mondjuk ha van, akkor szobabicikli, vagy futópad.

2014. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De egyébként a net is tele van olyan oldalakkal, ahol zsírégető tornák vannak.
2014. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túrázni a hidegben is lehet, csak ne essen :) Egyszer voltam egy tavaszi hegyi teljesítménytúrán, amikor épp fagyott, ráadásul ételt sem vittem sokat. Aznap tuti fogytam... :D

Kérdező, egy nap nem kellenek órák. Ha heti 3-4x1 órát nyomsz, az már szuper, bár nem mindegy, könnyed séta vagy intenzív edzés...


Este vacsorázz, persze. Inkább fehérjét és zsírt, mint szénhidrátot (zöldség azért mehet, az bármikor), bár én ezt elég jónak tartom egész napra :) De nem mindenkitől várom el, hogy sok zsírral fogyjon, nem egyforma az ízlésünk és máshogy reagálunk ugyanarra az étrendre. Attól még a szénhidrátcsökkentés jó útnak tűnik, de dönthetsz, illetve megtapasztalhatod, mennyire jó lecsökkentened. A gyors szénhidrátokat jó minimalizálni vagy edzés utánra időzíteni.


Annyit egyél, hogy jóllakj, s olyan étrendet válassz, aminél ez kalóriadeficitet jelent (plusz ott a mozgás is, nekem az nem sokat változtat a kalóriabevitelemen, míg a kalóriafelhasználásom nő. van persze, aki nagyon megéhezik tőle). Nálam ezt a kevés szénhidrát képes megadni, s ezzel nem vagyok egyedül. De Neked ki kell tapasztalnod, mi a jó, saját módszered.

2014. okt. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére egyre több ember néz utána a zsírszövet térfogatváltozásának biológiai háttere iránt és tisztában van az inzulin és a glukagon hormonok szerepével. A leggyorsabb fogyás zsírszövetből egyenlő az alacsony szénhidrátbevitellel, a mérsékelt fehérjebevitellel és a magas zsírbevitellel. Ha érdekel több részlet szívesen belinkelem az általam írt cikket, ami ezt a témát taglalja.
2014. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!