Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok?

Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés

Reggeli: nincs

Uzsonna: csokiskifli

Ebéd: általában leves+hús+valamilyen főzelék vagy szósz

Délután: egy kis csoki(max 3 sor egy táblából)

Vacsi: 2 szelet kenyér valamivel megkenve + csokistej + Zöldség vagy gyümölcs


15 éves vagyok, 165 cm, 55 kg



2014. okt. 23. 18:52
 1/8 anonim válasza:
23%
Pont jó :)
2014. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Nincs reggeli, ami a fogyókúra alapja, és tulajdonképpen egész nap szemetet eszel.
2014. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Jó sok csoki, igazán diétás...
2014. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne jó. Ugye tönkre akarod tenni a szervezeted és szarul akarsz kinézni? :P
2014. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
32%
Szerintem reggel egyél egy kevés csokit. Mondjuk egy csíkot és ne délután. Így többet égetsz el belõle. És 6 után már maximum joghurtot, gyümölcsöt egyél. Amúgy szerintem nem gáz. Nem eszel rettentõen sokat! Elsõ voltam.
2014. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb. Ez a felosztástól függ mi a célod; ez alapján biztos nem a fogyókúra. Szomorú látni, hogy a reggeli kimarad pedig nagyon fontos étkezés (tudom sokan vannak ,akik nem szeretnek reggelizni mondván, hogy még nincs étvágyuk.Reggelire simán ehetnél egy teljeskörűség kenyér + sajt kombóval egy pirítós vagy egy kis müzlit tejjel. Uzsira meghetne egy kis gyümi ,párszem mandula.Az ebédnek tipikus menza kaja hangulata van ,ha tévednék akkor oda is mehetne egy kis saláta husival vagy (light-os_lisztes habarás nélküli)főzelék.A tízórainak nevezett 3 csík csoki se kéne oda én pl. nyers répát és paradicsomot szoktam nasizni.A vacsi meg inkább lehetne egy kis körözött egy kis sonkával.
2014. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te jo eg!

Mi az, hogy reggeli nincs? Az a legfontosabb!

CSokiskifli?? 300 kaloria, es semmit nem tud belole hasznositani a szervezeted, Deutan csoki??? azt reggel kell enni, ha eszel, nem estere. Csokistej?

Hat draga szivem egyenes ut a diabetesz fele, egeszsegtelen, nagyreszt sz.ar kajak! Gratulalok!

2014. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PandaMadzii válasza:
55 kg ??? az egyaltalan nm sok...
2014. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!