Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem fogyok?

Szerintetek miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja nem változott nagyon semmi, a "jojo"-záson kívül. Nem éheztetem magam, igaz régebben próbáltam azt is, de aztán alaposan utána jártam és rájöttem, hogy nem egészséges. Megpróbálok napi 3x enni de ez sokszor nem megoldható, mert még iskolás vagyok és reggel nincs időm (és még a gyomrom sincs felébredve hozzá), hogy 5:30-kor egyek. A suliba mindig mást viszek, hogy változatos legyen az étrendem és ne kapcsoljak át "éhező üzemmódba". Van, hogy salátát viszek, van, hogy tojás rántottát és olyan is van, hogy teljes kiőrlésű magvas zsömlét csirkemell sonkával és salátával a közepén. De az is szokott lenni, hogy nagyon szeretnék valamit nassolni a suliba, olyankor veszek egy Cerbona müzlit és azt elmajszolom. Amikor haza érek eszek zöldséget (brokkolit, karfiolt) csirkehússal és utána nasinak egy joghurtot vagy valami gyümölcsöt (a banánról sajnos nem tudok lemondani, pedig tudom, hogy nagy hiba). Szénhidrátot, vagy hizlaló dolgokat meg csak az 1-2 hetente megtartott "csalós" napokon eszek, egy süti, vagy egy csoki formájában. A kalória bevitelemet mindig számolom ami napi 1200-1300-nál nem szokott több lenni. Aztán megyek hétfőn és pénteken 90 perces röplabda edzésre a többi napon meg itthon tornázom (elmegyek 30 p. biciklizni utána 30 p. torna, vagy 60 p. torna). Futni sajnos nem nagyon tudok, mert a jobb térdemmel gondok vanna (és igazság szerint minden sportot szeretek kivéve a futást, azt gyűlölöm:(( ). És akkor itt jönne az egyik nagy problémám, mert szerintem nem fogyasztó, hanem erősítő tornákat végzek. Ebben tudnátok tanácsot adni, hogy mit csináljak és hogyan? Pluszban még a suliban is van torna óra. ÉS mind ezek után már egy hónapja csak 66,8-66,9, vagy volt, hogy ugyan evvel az étrenddel fel ment 67,8-ra is. És igazság szerint már nagyon, nagyon régóta fogyózok, de csak az utóbbi 1 hónapban figyelek oda rendesen és ez sem hat. Már nagyon sok ilyen fogyokúrás sztorinak olvastam utána, volt, hogy ezek az emberek által leírt étrendet követtem, de az sem segített. Olvastam olyat is, hogy valaki havonta minimum 2-3 kilót leadott, nekem még egy se ment. Vagy, hogy egy év alatt leadott 30 kilót. Én csak 7-10 kilót szeretnék leadni, szerintem az nem olyan nagy kunszt, 30 kilóhoz képest, még sem megy.... Próbálok pozitív maradni, de lassan kezd lejjebb lohadni a lelkesedésem. Szerintetek mit tegyek? Vagy ha orvosi vélemény kell, akkor milyen orvos tanácsát kérjem ki? Nagyon megköszönném a jó tanácsokat és esetleg saját tapasztalatokat!:))

Adataim: 16/L, 161-163cm, 66 kiló és erről szeretnék lefogyni 57-59 kilóra. Kérlek szépen segítsetek, ha tudtok!:)



2014. okt. 27. 11:22
 1/7 anonim válasza:

más diétát már próbáltál?

én is úgy voltam sokszor mint te. nehezen fogyok.

de rátaláltam az alma diétára, 1hét alatt 2 kilót leadtam. próbáld ki te is. :) hátha sikerül. :)

2014. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából, próbáltam az Atkins-et egy ideig avval le is ment pár kiló eleinte, aztán avva is megállt. Aztán megpróbáltam a káposzta diétát, de azt meg nem bírtam ki és azt hallottam, hogy egészségtelen is. De köszönöm, akkor utána olvasok ennek az alma diétának!:))
2014. okt. 27. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen almadiéták BAROMSAGOK!!


Egeszsegesen,zsírból fogyni heti fél/1 kilót tudsz.

Hiaba mutat többet a merleg az víz,béltartalom es izom.

Lefogyhatsz de ezzel egy plottyedt formatlan tested lesz a vegere mert lemennek az izmaid.


Szerintem túl sok szenhidratot eszel. Hiaba szamolod a kaloriakat ha szar a bevitt kaja minosege..

Banan,Cerbona,heti 2 csalónap..egy rakat szenhidratot eszel

2014. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem heti 2 csalónapot tartok, hanem 1-2 hetente tartok 1 darabot(és azt sem mindig)! A kettő nem ugyan az. És banánt és cerbonat sem eszek minden áldott nap. De aztán lehet igazad van, de akkor viszont nem tudom mit egyek. És mennyit.
2014. okt. 27. 13:20
 5/7 anonim válasza:

#3: nem baromság. ha mellette esténként eljár az ember sétálni, kocogni egyáltalán nem lesz "löttyedt" a bőre.

de MINDEN embernek MÁS a szervezete.

szóval valakinek beválik, valakinek nem.

2014. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A suliban meddig vagy?

Suliba is vihetnél gyümölcsöt, heti 1 banán oké, többi alma/narancs legyen.

Cerbona müzli helyett egyél kis zabkását saját magad ízesítve, az egészségesebb és szerintem jobban telít is, mint egy kis müzli szelet.

Én csalónapokat heti1szer tartok, akkor 1 csomag kesudiót eszem meg, ez a kedvencem, nem hátráltat.

Ehetnél laktatóbb ételeket, hogy ne éhezz meg utána egyből, utána meg egy nagy pohár zöld tea, majd menj el fogat mosni, így nem érzed a szádban az ízeket, és nem is fogod kívánni.

2014. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-De baromsag. Ha semmit se értesz hozza,ne okoskodj kérlek.


"Minden ember szervezete mas" Kis eltérések vannak de ettől még ugyanazok a biológiai törvények vonatkoznak mindenkire.


Almadiétazz csak,nem erdekel,de ne terjeszd a hülyeségeid.

2014. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!