Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne használnom vagy tennem?

Mit kéne használnom vagy tennem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem tudom mit kéne használnom szednem vagy tennem vagy fogadjam el hogy örökre kövér maradok?

Rendszeresen mozgok, szedtem már zöld kávé kapszulákat és nem segített, ittam zöld teákat az sem, szedtem más fogyi bogyókat azok se segítettek, akármennyire csökkentem a bevit kalóriákat és inkább többet iszom nem fogyom létezik hogy valóban alkat kérdése hogy valaki fogy-e vagy sem?



2014. okt. 30. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem alkat kérdése, hanem akaraterő/tudatosság kitűzött cél kérdése, na meg elsősorban tudású, tehát ha nem tudod melyik étel mire jó, mit kell fogyasztani, de itt nem erre a maszlag elhagyom a kenyeret szövegre gondolok.


Szóval nálad is ez a probléma, hogy úgy fogtál bele egy dologban, hogy nincs róla fogalmad.

2014. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem mindegy az sem, hogy mit és mennyit mozogsz, valamint hogy mit eszel úgy általában.Ha rossz az étrended, akkor hiába minden bogyó és kalóriaszámolgatás.
2014. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Márpedig a kalóriadeficit elég komoly dolog, rossz étrend mellett is hatni szokott, ez már csak ilyen.

Más kérdés, hogy az ember nem tudhatja, mennyivel tart súlyt, csak kitapasztalni lehet és nagyon pontatlanul megsaccolni. Bizonyos dolgokra a test anyagcsere-lassítással válaszol, plusz zsírt akarunk leadni, nem izmot...


Kérdező, ha valóban rendesen csökkentetted a kalóriát, akkor úgy tűnik, Te is az elképesztően nehezen fogyók közé tartozol. Igen, van ilyen, nem mindenkinek egyformán könnyű. Itt a gyk-n sokat vallják, hogy fogsz egy jó étrendet, mozogsz valamit és különösebb éhezés nélkül heti -1 kiló. Nagyon sokan csak attól fogynak, hogy paleóznak vagy ketóznak! Nos, ez nem mindenkinél van így.

De ha nincs valami nagyon alaposan elrontva a tested működésében, kell, hogy legyen egy jó módszer számodra is. Mivel nem fogysz könnyen, szerintem alaposan nézz utána a dolgoknak, ez a zöld kávé meg zöld tea elég naiv álláspont, nyilván ugyanúgy nem fogy csak tőlük az ember, mint a bogyóktól.

Figyelj a kalóriára, mozogj sokat, csökkents a szénhidrátot, főleg a gyorsat, ez a legtöbbeknek be kell, hogy jöjjön. Ha bogyókhoz fordultál, lehet, hogy lusta vagy mozogni, s a tested csak olyan kevés kalóriával fogyna, aminél inkább anyagcserét lassít... Fogalmam sincs, ez csak egy tipp. Mozgás nélkül én is képtelen vagyok fogyni (bár keveset enni is).

2014. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszula című alapmuvet. Guglizd ki, ingyen letoltheto.
2014. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igen az a próbléma velem hogy nehezen fogyók és lassú az anyagcserém. :(
2014. okt. 31. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!