Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne fogyni "csípőbő...

Hogyan lehetne fogyni "csípőből" mármint a popsi feletti részből azaz az oldalamból?

Figyelt kérdés
60 kg vagyok 158-160 cm magas. És ami felesleg az a hasamon és a csípőmön van

2014. okt. 30. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Tornazz rá hullahopp meg fekve oldalsó láb emelés, törzs forgatás stb.
2014. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsiregetes, nem lehet szándékosan egy adott helyről fogyni. Ha tornazol rá, akkor ott erősebb lesz az izom, ennyi.
2014. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Hülyeséget ír az előző, ott fogysz, ahol dolgozol. Nyilván nem fog lemenni a karod, ha farizom gyakorlatokat csinálsz. Amúgy guggolás, kitörés a legjobb erre, én a csípőmből 10 centit fogytam így.
2014. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor elég sokat dolgozhattal agyra, mert az rendesen elfogott nálad. Mint mondtam, nincs helyi zsiregetes, guglizz rá, nézz utána. Fogyni diétával és aerob edzéssel lehet. Hogy honnan milyen ütemben fogysz, az genetikai adottság kérdése.
2014. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd pont neked fogok hinni, agyaska...azt hiszem el, amit magamon, meg az ismerőseimnél tapasztalok, nem azt, amit egy észkombájn benyög egy fórumon, mert nincs más dolga csütörtök este. Ha annyira sok eszed lenne (amit ne hasonlítsunk össze az enyémmel, szerintem messziről sem ugyanolyan körökben mozgunk), akkor a kérdezőt értelmes tanáccsal láttad volna el, nem pedig idejössz belekötni a helyi fogyás hülyeségeddel.


Kérdező, ha sokat ülsz, nem mozogsz és olyan alkat vagy, fenékre hízol, de mint mondtam, a guggolás és a kitörés a szinte leghatékonyabb gyakorlat a kényes területre, nekem gyönyörűen átformálta a combomat, levitte a felesleget az oldalamról.

2014. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Csak az első néhány oldal, amit dobott a gép.

És ha már ennyire imádod hangoztatni a szellemi fölényed, és személyeskedni jársz ide, akkor tisztázhatjuk, hogy valóban nem azonos körökben mozgunk. Nekem biológus és vegyészmérnök diplomáim vannak, ami a kompetenciám illeti. Nem egy bmw hátsó ülésén dugatom magam, mint te.

2014. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Nem azért tűnt el a felesleged, mert célirányosan oda dolgoztál, hanem ONNAN is fogytál, amikor a tested elkezdte felhasználni a zsírtartalékokat. Mivel ott volt a legtöbb, így az volt a leglátványosabb, meg eleve a főraktár helyen kezd először csökkenni, hogy aztán majd lelassuljon, és áttevődjön más részekre.
2014. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!