Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Sokat kell...

Hogyan fogyjak le? Sokat kell fogynom nagyon. Többi lent!

Figyelt kérdés
156 cm vagyok és 85 kg ez már rettenetes..nem bírom már tovább... Szülés alatt híztam nagyon sokat rengeteget .. Terhesség előtt 56 kg voltam ez volt nekem az ideális. Régen is voltak súly problémáim de nem ekkorák 12 kg volt akkor a felesleg rajtam. De most ez már nagyon vészes és félek is de az istenért nem tudok fogyni másfél éve meg sem mozdul a súlyom.. Próbáltam ki diétákat 1 hónapig folyamatosan és rendszeresen betartottam de még 1 kgt sem fogytam. Valaki tudna e nekem valami jó tanácsot adni??? Gyógyszer szóba sem jöhet mert még szoptatok.

2014. nov. 1. 21:07
 1/2 anonim válasza:

Mozgás, mozgás, egészséges étkezés, mozgás!

Napi fél-egy óra futás+ heti két erősítés, fitness, kardio, amelyik jobban bejön. Emellett étkezz egészségesen. Napi öt, kisebb étkezés, sok gyümölcs és zöldség, cukrot, szénhidrátot mellőzd. Reggelire igyál cukormentes turmixokat, gyümölcsöt, tk kenyérből szendvicset sok-sok zöldséggel. Ebéd saláta, natúr húsok, zöldséglevesek, gyümölcs, vacsora szintén saláta, joghurt, főzz cukormentes zabkását és rengeteg folyadékot igyál!

2014. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg szoptatsz ne is fogyózz, nayon nem egészséges, és a ygerek sínylené meg.

Étkezz egészségesen, nem diétázva, hanem tenyleg egészséges menyiséget, egészséges ételeket.

Megfelelő egyensúlyban a fehérjét, zsírt, szénhidrátokat és a zöldségeket. Legyen sok rost az emésztés miatt az étrendedben.

Ne felejts el mozogni. Ez a legfontosabb.


Lehet eg hónapokig nem fog lényegesen mozdulni a súlyod, de fittebb leszel, más lesz a tónusod, és amikor a hormonok renbejönnek, mert a szoptatásnakis vége lesz, akkor az állóképességed is jónlesz, és le fog csorogni a feles kg, de ne add fel!

Életmódot válts, ne kampányszerűen fogyózz...

Ne éhezz, legyen az egészséges a természetes étrend.

2014. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!