Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? (többi lent)

Hogyan fogyjak le? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 12 éves vagyok 161-161 cm és 56 kg. :(

Bármivel próbálkozok nem sikerül es szerintem nem eszek sokat csak amikor szomoru vagyok ram tor... Sportolok 2-szer egy héten de a családból senki nem támogat. Legalàbb 10-12 kg mot szeretnek fogyni 2-3 honap alatt. Ez lehetseges? Nem tudom mit tegyek...Segitsetek! Kerlek!:(

Elore is koszonom!



#fogyás #10-12 kg
2014. okt. 31. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, túl rövid az idő és nincs is akkora túlsúlyod.
2014. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor hagyjuk az idot csak segitsetek legalabb 44-46 kg ra le szeretnek fogyni mert alacsony vagyok es eleg nagy foleg a combom de a hasam is

Elore is koszi

2014. okt. 31. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Tisztázzuk. Énis voltam ebben a cipőben, mint te és egyik napról a másikra belevágtam. Sokszor feladtam, sokszor sírtam, mert a suliban is kaptam a kritikákat stb. stb. A családom azt mondta őrült vagyok.


Viszont egy valamit tudok tanácsolni. Ha eddig sokat ettél, vagy rendszertelenül és nem álltál ellen a chipseknek, csokiknak és a többi szénhidrátoknak, akkor az eleje nehéz lesz. UGYANIS EZ TILTÓLISTÁS. Az összes "szemét" anyag, zsírok ezekben vannak.


REGGELIZZ! Ha fogyni szeretnél akkor reggelizni kell. Gyümölcsöt csak DÉLIG egyél, ugyanis délután már másként rakódik le a szervezetben.


Én egy olyan diétával fogytam le, hogy reggeli után nagyon sokat ittam. VIZET! SEMMILYEN CUKROZOTT KÓLA, SE gyümölcslevek, mert mind tele vannak cukorral. Észre sem veszed, de ha 1 litert megiszol egy kólából, 500 kcalt benyomsz a ROSSZ kalóriákból. Húsz percenként egy-két-három korty. És enni csak akkor ettem amikor igazán éhes vagyok. Grillezett csirkemell párolt zöldséggel, saláta, barnarizs, TOFU, hal.


VACSORA PEDIG NE ESSEN KÉSŐBBRE MINT HÉT ÓRA. NEM VAGY ÉHES. ÉHES AKKOR VAGY AMIKOR A GYOMROD KOROG és NEM A SZEMED.

Heti 3-szor futok 40 percet futógépen és heti egyszer Power Platezek.


Sok kitartást!

2014. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Megkerdezhetem hogy mennyi ideig csinaltad es mennyit fogytal?:)

2014. okt. 31. 20:18
 5/10 anonim válasza:

Ekkora véletlenek. :D

Én is ilyen cipőben járok,de nem zavar a túlsúly.166,5 cm de a kiló 55 kg.Ha szép testet akarsz akkor láss neki.A barátnőm gyakorlatokat szokott csinálni.Napi 100 ide-oda mozgassa a lábát(tehát fel le,reggel,délután,este) vagy akár 160-at. (irtóra fájdalmas) Meg a lábát 50 mp-ig feltartja a lábát és sokat-sokat fut.Szerintem ezek a gyakorlatok nagyon jók a láb soványodására.Nem tudom,próbáld ki.Ha kérdeznéd hány kilót fogyott nem tudom.De 2 pálcika lába van,garantálom.:)

2014. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De rajtad nem hiszem hogy latszik mert magasabb is vagy mint en

2014. okt. 31. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg leadsz 10-12kg-ot, akkor lassulni fog a növekedésed és a nemi érésed, mivel az már elég alacsony súly lenne.
2014. nov. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A 13 éves osztálytársaim 40-41 kg mok es ok is olyan magasak mint én...

Miért lassulna?

2014. nov. 1. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lassulna? Talán a nagy súlyveszteség és a kevesebb tápanyag miatt?! A test fejlődéséhez muníció kell, ha nem kapja meg és a tartalékokhoz kell nyúlnia, természetesen korlátozza/leállítja az egyéb folyamatokat, mint pl. a növekedés, hisz ínséges időkben nem túl jó ötlet ilyenre pocsékolni a forrásokat, főleg, hogy még növelné is az energiaigényt.
2014. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja értem

De ha annyit nem is legalább a felét a 12 kgnak le szeretném adni.

2014. nov. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!