Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok . Le...

14 éves lány vagyok . Le szeretnék fogyni 5-6 kg tudnátok nekem jó fogyási tippeket irni? Esetleg diétákat? Köszönöm

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 20:05
 1/6 anonim válasza:

sárga kapszula ezt olvasd el le tudod tölteni :) és az étkezés meg mindenből csak keveset és a kenyeret és egyen feherlisztes dolgokat lehetőleg kerüld :)

a rizs,hal,tojás és ilyesmik amiket egyél :) gyümölcs zöldség, napi ötszöri étkezés, sok víz :) és persze a mozgás ennyi de ne várd hogy pár nap alatt menjen le legyél türelmes és kitartó így sikerülni fog :) sok sikert :)

2014. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vad-Ász válasza:

Hány kiló vagy most?

hány centi magas vagy?

2014. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mozogj minél többet, a hétköznapi életben se legyél lusta: lift helyett lépcső, sok séta, ilyen kis trükkök is számítanak:) Emellett nagyon jó a futás, úszás, bicikli, de igazából a te korodban a legfontosabb, hogy MOZOGJ!

Kaja terén mivel tini vagy és nem is sokat szeretnél fogyni semmi ördöngősségre nem kell gondolni. Ne kezdj bele semmilyen női magazin által ajánlott hülyeségbe, csak iktasd ki a műkajákat, agyoncukrozott ételeket (és italokat is!), étrended legnagyobb részét a soványhúsok, zöldségek, összetett szénhidrátok, tojás, gyümölcsök, natúr joghurt, túró tegyék ki és hamar eredmény lesz:)

Sok sikert!

2014. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tessék elolvasni és felfogni a Sárga Kapszula olvasása előtt: [link]
2014. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
168 cm és 57 kg. kösziii
2014. nov. 13. 21:19
 6/6 Vad-Ász válasza:

nem kell fogynod

pont ideális a súlyod.

NE FOGGYÓZZ HIÁBA , HA NEM MUSZALY!!!

2014. nov. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!