Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este 6-ra érek haza és mindent...

Este 6-ra érek haza és mindent befalok. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
10 kilót kellene fogynom. 175 cm és 70 kg-os nő vagyok. Napközben papírmunkát végzek, nagyon változó, hogy van-e 3 percem enni 10 körül és 10 percem délbe valamit bekapni. Ezután legközelebb 5-6 körül eszek. Ezen kellene valahogy változtatni és egyenlőre nem látom hogy lehetne. Van valakinek ötlete?
2014. nov. 12. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem készíts reggel/előtte nap este egy adag kaját ebédre és tízóraira, egy szelet húst zöldséggel és rizzsel például szerintem bőven meg tudsz enni. Ha van mikró. Bár szerintem anélkül is ehető. Tízkor meg ehetnél valami natúr joghurtot esetleg gyümölccsel. Vacsorára pedig ne zabálj, hanem egyél valami laktatót.
2014. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszer már próbáltam és nem volt időm megenni, a hűtőben maradt :(
2014. nov. 12. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Tömény étel, amiből pár falat is laktat?

A normális meleg étel így kihívás, de valami pogácsaféle és marék dió vagy aszalt gyümölcs is sokkal jobb, mint a semmi...

Ismerem, amikor nem eszel napközben, majd alig tudsz jóllakni este, az nem jó :(

2014. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Tudom, hogy az olajos mag aszalt gyümölccsel nem kifejezetten fogyókúrás, nem is kiegyensúlyozott, a rendes étkezést estére kell időzíteni, ez csak egy ilyen kis éhenhalás elleni cucc.
2014. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ivó kefir vagy joghurt, az még egy kicsit fel is frissít, viszel hozzá korpovit kekszet, azt még ülve is tudod enni.

Vagy sütsz otthon zabból, magból, sztíviából ilyen keksz félét tetejére tehetsz aszalt áfonyát vagy barackot, ezek is laktatóak.


Vagy szendvics bele párolt hús vagy főtt tojás és uborka vagy saláta.

2014. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Leírom nyersen az igazságot. Soha a büdös életben nem fogsz lefogyni ha nem szenvedsz meg érte. Ilyen nincs hogy jajj megpróbáltam de nem sikerült. Miért nem sikerült? Találd ki hogyan sikerüljön legközelebb! Ragassz a táskádra egy nagy cetlit hogy HÉÉÉ vedd már ki a kaját a hűtőből és vidd magaddal. Egyél leginkább halat, vagy húst, zöldségből lehet sokat, rizsből vagy NEM olajban sült krumpliból lehetőleg keveset ha akarsz belőle. És tényleg vigyél magaddal több adag kaját mert ha csak naponta egyszer eszel és este akkor valószínűleg nehezen alszol el éhesen tehát sokat eszel ami nagyon rossz. Ehetsz este is persze de ha nap közben is eszel akkor mondjuk két pici szelet csirkemell valamilyen zöldséggel elég is lesz és még diétás is. És ami nagyon fontos hogy nem elég csak az evésre figyelni bizony edzeni is kell. Nézz utána hogyan kell (aerob-kardio edzés) már így is sokat írtam. Szóval én csak azt tudom tanácsolni hogy szenvedj meg a fogyásért és megkapod a megérdemelt jutalmad!
2014. nov. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!