Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hosszú stagnálás utáni gyors...

Hosszú stagnálás utáni gyors fogyás miatt aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két hétben 6 kg-t fogytam, kicsit félek, hogy elveszíti a bőröm a rugalmasságát, mivel edzeni még nem tudok.

A történetem 8 hónapja kezdődött, amikor a betegségem miatt szedett gyógyszerektől hirtelen meghíztam. Akkor a 177 cm-es magasságomhoz 61 kg voltam, rá egy hónapra már 70. Szeptember végéig a gyógyszeres-gyógyszermentes időszakok váltakozásával folyamatosan ingadozott a súlyom +/- 10 kg között. A maximum 75 kg volt, akkor 3 hét alatt szaladt rám. Október elején műtöttek, utána beállt a súlyom 72 kg-ra. Az étkezésem mindig rendben volt, reggelire saját készítésű müzlit (zabpehely, olajos magvak + lenmag), edébre valamilyen hús zöldségkörettel, uzsonna olajos mag/tojás, vacsorára pedig natúr görög johurt + túró. Nasinak tejeskávé édesítővel, zöldségek, néha gyümölcs. Két héttel ezelőttig semmit sem változott a súlyom, akkor hirtelen megindult heti 3 kg-t fogytam.

Januárig nem edzhetek, most szoktatom magam hozzá, jelenleg napi 2-3 órát sétálok a kutyámmal, később súlyzós edzés + kocogás van tervben.

Az utóbbi 1 héten megemeltem az adagokat étkezés terén, de még így is lement az a 3 kg.

Valaki járt már hasonló cipőben?


2014. nov. 16. 09:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!