Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nem értem...

Hogyan fogyjak le nem értem ezt az egészet (? )

Figyelt kérdés
Én nem tudok keveset enni és minél többet eszem annál éhesebb vagyok,hogyan álljak ellen?
2014. nov. 16. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, magyarázd meg. Az OK, hogy nem tudsz keveset enni, én sem :)

De nem hiszem, hogy rendes étellel nem laksz jól... Mit eszel és mennyit? Hogy érted, hogy éhesebb leszel, eleve nem laksz jól vagy esetleg hamar megéhezel...?

Mennyi szénhidrátot, illetve édességet eszel? Az be tud kavarni...

2014. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fontos az, hogy mit eszel. Hogy mennyit, az annak a függvényében fontos, hogy mennyire van szükséged egy nap.


Ha ülőmunkát végzel, kevesebb kalóriára van naponta szükséged, ha bányászol, akkor többre.


Nem kell keveset enni egy diétában, csak pont annyit, amennyi szükséges neked arra a napra. Testsúly és napi mozgás alapján ki tudod számolni, hogy mennyi kalória/szénhidrát/fehérje kell neked naponta, annyit kell megenni.


Egy jó étrend napi 4-5 étkezésből áll, mind teljes étkezés. (tehát nem az, hogy bedobsz egy almát)


Alapvető, hogy a fehér lisztet és a cukrot kizárod. Illetve a testmozgás is segít, sőt kell is, hogy égjen a zsír. Nyilván kell az egészhez egy elhatározás is, hogy életmódot váltasz. Mert ez nem egy ideig-óráig tartó dolog, ha tartós változást akarsz, az étkezésedet kell megreformálni. Végleg.


Neten megtalálod, mi az a glikémiás index. Ha olyanokat fogyasztasz, aminek alacsony a glikémiás indexe és belefér szénhidrát tekintetében a napodba, olyanokat kell enni és nem leszel 1,5 óra múlva éhes. Egy emésztési ciklus 3 óra, szóval kb. 3 óránként kell enni.

2014. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!