Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le végre?

Hogyan fogyjak le végre?

Figyelt kérdés
Mindig is kövér voltam,aki szeret folyton enni mindent. Hogyan változzak meg,hogy többé ne kívánjam ezeket a mocskokat?
2014. nov. 17. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A gyakorikerdesek.hu-n nagyon egyedi kérdést tettél fel. Soha senki ezt még nem kérdezte, sőt még hasonlót sem olvastam. Hogyan fogyj le? Kezdhetnél azzal, hogy nem vagy lusta. Mert felteszed itt ezredjére ezt a kérdést, ahelyett, hogy utánaolvasnál mások milyen választ adnak. Egyébként azon elgondolkodtál már hogyan híztál meg? Na annak az ellenkezőjét kell csinálni.
2014. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a haszontalan választ,ha ennyire idegesít hogy feltettem egy kérdést minek válaszolsz?
2014. nov. 17. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért válaszolt, mert teljesen jogos problémája van a kérdéssel, az oldal maga is írja, hogy ne kérdezz meg valamit, amire könnyedén rákeresve találsz válaszokat.


Ha lusta vagy a saját életed miatt egy nyamvadt keresésre, miért várod el mástól, hogy a saját idejéből arra áldozzon negyedórát, hogy válaszol neked? Arra a kérdésre, amiben nincs adat és semmi konkrét probléma, úgyhogy valóban hasznos választ nem igazán lehet adni rá, leszámítva pár általánosságot...


Vannak jó és nem jó kérdések. Ez egy ezerszer feltett kérdés, ami nem jó.

2014. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó akkor leírom személyen van rajtam kb. hát 17kg felesleg

- alig van pénzünk otthon

- egy lelkironcs szr vagyok

- sosem láttam magam vékonyan,na jó amikor 5 éves voltam és most vagyok 20

alacsony is vagyok=>157centi ehhez társul 7x kg igen tudom ezekből az emberekből sok van,de nézzétek vissza a kérdéseket mennyit változnak a fogyókúrás szokások pár hónap alatt, régen még az volt a divat,hogy túrót együnk vacsorára ma már hatalmas bűn és halál vár arra,aki tejterméket esz nos akkor honnan tudjam mi a jó?

2014. nov. 17. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Először lelkileg kell megerősödnöd. Ha állandóan szarul érzed magad, nem tudsz majd koncentrálni a DIÉTÁRA és EDZÉSRE!

Fogyókúrás szokások? Ne pánikolj, ez úgy f-szság ahogy van! Nincs ilyen. Biológiai és kémiai folyamatok vannak és azok nem változnak hónapról hónapra.

Döntsd el magadban, hogy egészséges leszel. Mindent megteszel azért, hogy az legyél. Nem kell azon pánikolni rögtön, hogy "jjajjjj de mikor leszek már vékony". A saját testedről van szó. Eddig nem vigyáztál rá, mostantól, e perctől viszont ápolni fogod. Hagyj időt neki. Neki meg kell gyógyulni és ehhez idő kell. Ne siettesd mert azzal megint csak felesleges stresszt generálsz. Több évi hülyeségedet nem lehet kijavítani 1-2 hónap alatt VISZONT ha türelmes vagy hamarosan egy olyan változást fogsz látni a testedben, hogy pozitívan fogod látni tőle a világot is.

Még egyszer: nincs olyan, hogy fogyókúrás szokás. Ne hagyd, hogy ezek a hülyeségek vezessenek.

Van DIÉTA és EDZÉS. A diéta nem egyenlő a fogyókúrával. A diéta az az étrend amire a testednek az egészséges élethez szüksége van. Vagy ez egy életre szóló étrend ami nem egyenlő az étkezéssel! Azt kell megadni a testednek, szervezetednek, amire szüksége van. Ha ezt megkapja, akkor nem fog zsírt raktározni.

Ezek az infók nagyon jól össze vannak gyűjtve itt:

[link]

Olvasd el többször! Értelmezd! Tanuld meg mire van szüksége a testednek és azt add meg neki. Ehhez nem kell sok pénz, ehhez sok ész kell! Nem szégyen tanulni, soha nem szégyen tanulni!

Ha a bejegyzést megértetted, akkor remélhetőleg még több infóra vágysz majd. Ekkor letöltöd ingyenesen a Sárga Kapszula könyvet. Olvasd! Értelmezd! Tanulj! Ez a siker titka.

Az én véleményem az, hogy sokat segít a motivációban egy sikeres ember követése. Tetszik pl a Nagy Bettina alakja (persze nem versenyszezonban), vagy Kis Virág? Tölts le képeket róluk és amikor magad elé rakod a sült májas hurkát, akkor állj meg, nyisd meg a képeket és dönts: egészség VAGY hájasság?

2014. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!