Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg felesleg van rajtam,...

10 kg felesleg van rajtam, leszeretném valahogy adni milyen sportot és diétát ajánlotok? 13/l

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várok
2014. nov. 20. 19:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is leírhatnád az adataidat, hogy lássuk valoben kell-e az a 10kg fogyás. De egyébként mozogj sokat, legalább 40 percet naponta. Nagyon jó a futás, úszás, bicikli, de igazából minden jó, a lényeg a sport. Ilyen korban nem kéne még drasztikus diétába fognod, tehát semmiképp ne koplalj! Hagyd el a nasikat, sütiket, csipszeket, fehérlisztet, műkajákat. Egyél természtes dolgokat, főleg sovány húsokat, zöldségeket, tojást, gyümölcsöt, túrót, halat, összetett szénhidrátokat. Nagyjából ennyi, így menni fog. Hajrá!:)
2014. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Esetleg ha megírnád hány kg vagy :) Mert lehet nem szükséges fogynod.

Diétázni neked 13 évesen fölösleges, én társas táncolni kezdtem el és lement egy fél év/év alatt 9-10 kg, bár lehet, hogy az a női dolog is rásegített.. 13/L

2014. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!