Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani valami...

Valaki tud mondani valami olyan fogyasztó kúrát, amivel a hasamat "karcsúsithatom"?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok körér, de a hasamon van kis felesleg. Azt szeretném onnan eltüntetni, és csak erre kéne ez a "kúra". Egyébként 1 hónap múlva 13 éves leszek. Csak a hasamra kénee
2010. jan. 29. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan módszer amivel csak egy bizonyos testrészről lehet fogyni.

Táplálkozz normálisan és sportolj valamit. A futás pl fogyaszt.

Fogyókúra = baromság. Csak tönkreteszi a testét aki fogyózik. Normálisan kell élni és akkor normális is lesz az ember.

2010. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mivel elég fiatal vagy először konzultálj a szüleiddel. Egyél több zöldséget, gyümölcsöt és próbálj kicsit többet mozogni. Ennyire egyszerű!
2010. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Húskés.
2010. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Régebben futottem. Egyébként nekem mindig ott olyan felesel volt. És az az öv, amit reklámoznak a tv-ben, az nem jó a hasamra??
2010. jan. 30. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen övek alkalmazásának hatására elért fogyás, sőt izomnövelés csak ámítás! Nehogy megvegyél akár egyet is! Nagyanyám állandóan rendelt ilyen baromságokat, és csak a pénze fogyott. Megfelelő diétával és mozgással lehet egészségesebbnek lenni. Akárki akármit mondhat, végül mindenki ehhez tér vissza, mivel ez az ami valóban "beválik". :) Amúgy nekem is gondjaim vannak a hasamon, de próbálkozom néha a felülésekkel. Viszont ha te futottál, akkor miért hagytad abba? Annál jobb zsírégető és alakformáló mozgásforma nincs a Világon! Most, hogy lassan jön a jó idő, én is ki fogok menni a focipályára, neked is figyelmedbe ajánlom, és sok zöldséget és gyümölcsöt egyél! Viszont kevesebb cukros dolgot! ennyi a titka szerintem! Sok sikert!

Ágnes 16

2010. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az öv semmit nem ér. Hasra a futás a legjobb, hidd el, taasztalatból mondom.
2010. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ne fogyózz csak egyél nagyon keveset...és minél több gyümölcsöt, zöldséget...én ezzel a módszerrel 1 honnap alatt 3 kgt fogytam
2010. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyswzer fennmaradt egy tvshopos villanylepke a hasamon éjjszakára. Még reggel is rángatta a hasamat. Olyan izomlázam volt, hogy 3 napig fel se tudtam kelni. :D
2010. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket a KÉRDÉSRE válaszoljatok!!

De mivel tudnám elérni, hogy szép legyen és feszes a hasam??

Lécci please!!!

2010. márc. 2. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!