Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerulhet dec.24-ig 5 kilot...

Sikerulhet dec.24-ig 5 kilot fogyni?

Figyelt kérdés
Szoval, eddig 8 kilot fogytam. Most vagyok 63 kilo. Nagyon szeretnek 58 kilo lenni es teszek is erte. Reggelire alt. valamilyen rozskifli+csirkemellsonka+zoldseg, ebedre: zoldseg+hal vagy csirkemell vacsira: nem szoktam ehes lenni szoval gyumolcsot vagy ha megis ehes vagyok tojast. Heti 2x 2 es fel oras tanedzesem van, ezen kivul heti 3x szobabiciklizem. Sikerulhet szerintetek meg 5 kilot fogyni? Min valtoztassak?

2014. nov. 26. 13:28
 1/2 anonim válasza:
Szerintem sikerülhet, a leírtak alapján nagyon kitartó vagy. Én a kalóriabázis oldalán szoktam követni a napi kalóriabevitelt/égetést, nagyon sokat segít. Nem lehetetlen, sok szerencsét hozzá! :)
2014. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mennyi idő alatt fogytál le 8 kg-ot? Nagyobb feleslegből gyorsabban fogy az ember, de a leírtak alapján neked csak egy kis plusz súlyod van. Nem lehetetlen, de kitartónak kell lenned. :)
2014. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!