Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megjött a havim, ezért már 3...

Megjött a havim, ezért már 3 napja édességet zabálok. Hízhatok pár naptól?

Figyelt kérdés
Alapból jó a diétám,tehát nemszoktak falási rohamaim lenni..egyedül ilyenkor,mensi idején...Nagyon kívánom, és már ott tartok, hogy az utóbbi 3 napban elfogyott egy fél doboz nutella, és 3 tábla milka.. És mellette sajnos még mézeskalácsot is eléggé termeltem. Mostmár aztmondtam álj, holnaptól folytatom a diétát..komolyan már hiányzik a zöldségek íze.. Hízhattam szerintetek ettől? Kb mind a 3 nap 2000kcallal többet vittem be mint szoktam :(((
2014. dec. 10. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, nyugi 3nap nem a világvége:) max 300-400grammal vagy több de ha folytatod a diétádat lemegy.

Apropó leírod diétás éterended?vagyis hogy diéta idején miket,hányszor, mennyit eszel?akkor jobban tudnék választ adni!:)

2014. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne agyalj azon h most híztál. Várd amíg elmúlik a menzeszed, addig ki is ürül ez a sok kaja és utána megméred magad, aztán látod híztál-e. Addig viszont normálisan egyél és valószínű nem lesz ebből a pár napból hízás.
2014. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:) persze leírom.. Napi 4x eszek általában..

R: 2tojás zöldségekkel/tonhalkonzerv zöldségekkel/50g zabkása (vízben főzve) fahéjjal

E: kb. 150G sülthús/hal valamilyen párolt zöldséggel, vagy valami főzelék (kelkáposzta, spenót, tök tükörtojással

U: 1 marék mandula/mazsola/dió, vagy egy alma/körte, vagy ha épp olyanom van zöldségsali

V: 2tojás/húsleves/1-2virsli, sok sok zöldséggel..(ez az étkezés a leglájtosabb, általában lefekvés előtt 2-3 órával

Kb. mindennap így eszek..olyan 1400kcal körül egy nap :) (kivéve az utóbbi 3napba ugye:()

2014. dec. 10. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Hormonrendszer "játéka", ilyenkor ez van, nem fogsz belehalni és holnapra zsírdisznó sem leszel.
2014. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem is, csak ez ilyenkor elég ilyesztő...remélem cukorbeteg se leszek :S Amúgy már most 1kg-al többet mutat a mérleg,pedig voltam nagy wc-n is:(
2014. dec. 11. 06:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ezen ne agyalj, velem dettó. Alapból jó a diétám, de mensi előtt már 2-3 nappal: reggeli nutellás kenyér, napközben 1-2 tábla csoki, vacsira péksüti, a lényeg, hogy cukros-édes legyen. És egész mensi alatt ez megy, az már nagy dolog, ha mondjuk mézes-fahéjas almát eszek és nem csokiöntetes narancsot :D
2014. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ezt hallani mástól is :) ma már tudtam magam türtőztetni szerencsére, de ez kínzás :D egyébként és akkor te szoktál hízni ez alatt a pár nap alatt? Vagy ha folytatod a diétát visszaáll a súlyod?:)
2014. dec. 11. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Magától a visszatartott víztől is "hízol" ilyenkor, emiatt felesleges a környezetében mérlegelni. Ha rád is megy valamennyi zsír, az le fog menni, amint vége.
2014. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. dec. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!