Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is fogyok ha "rosszabbul...

Akkor is fogyok ha "rosszabbul" eszem?

Figyelt kérdés

Holnap pl 12 órás munkaidőben vagyok, és 4kor lesz még szünetem ekkor eszem egy rozs zsemlét benne csirkemell párolva és uborka vagy paprika.

Ilyet eszek reggelire is, tízóraira almát.

Ugye mondják, hogy kenyeret, zsemlét aki fogyni akar ne egyen, de ha elérem az 1200 kcalt és nem többet akkor is fogyok. Vagy a zsömle megakadályoz ebben?


2014. dec. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akadályoz.

De reggelire valami mást egyél pl egy rántotta is jó

2014. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
72%
A rozs zsemle nem akadályoz. Amit kerülni kell ha fogyni szeretnél azok a fehér lisztből készült dolgok, fehér kenyér, zsemle ...stb. De a legjobbak a teljes kiőrlésű lisztből készült pékáruk.
2014. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha 12 órában dolgozol, a tízórai egy alma kevés, sokan még éhesebbek is lesznek tőle. Attól is függ, milyen munkát végzel, mennyire megterhelőt.


ÉN simán fogytam rozs és tönkölybúzás pékáruk fogyasztása mellett is, két darab zsemle még nem a világvége.

2014. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kereskedelemben dolgozom-árutöltő.
2014. dec. 11. 21:37
 5/5 poiu ***** válasza:
Árutöltő: fogyáshoz ideális, nem ülsz, folyamatosan mozogsz alacsony intenzitással. Zsemle: igazad van, a kalória számít, zsemlével is lehet fogyni. Elvileg. Valójában azért kell kerülni a gyors szénhidrátot (cukor, keményítő), mert éhes leszel tőle. Tehát zsemléből többet kívánunk mint brokkoliból. Ha tudod tartani a mennyiségkorlátot, akkor jó a zsömle. Ha azt látod, hogy muszáj többet enned, akkor saláta.
2014. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!