Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » En letoltottem Rubint Reka...

En letoltottem Rubint Reka fimljet 30 perc fenek stb ha nem dietazom kozben akk hasznal? Es mennyi ido alatt! 15 kg szeretnek megszabadulni majus-juniusig!

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 16:11
 1/10 anonim válasza:
Én elkezdtem a 90 napos diéta, melette minden nap megcsinál Rubint Réka dvd-jét, meg persze esténként sétálok meg kisebb mozgások, tv nézés közben. De bátran merem ajánlani, mert használ. Nagyon a jó a dvd. Ne azd tardsd szem előtt hogy mennyi idő alatt...
2010. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszonom a segitsegedet!megprobalom csak olyan nehez ravenni magam h kezdjem el!:)
2010. febr. 1. 17:05
 3/10 A kérdező kommentje:
jajj!es minden nap megcsinalod az geszet vagy egy nap csak 30 perc?mit eszel a 90napos dietaban?
2010. febr. 1. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. megtudod adni nekem a linket ahol letöltötted? NAGYON HÁLÁS LENNÉK :) Köszi :)
2010. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én innen töltöttem le


[link]

és működik :) de szerintem a 2008 as jobb :D


Szerintem annyi diétát alkalmazhatnál hogy pl este ne egyél már 5-6 után. azis ér valamit. de a torna szerintem ha nagyobb súlyfelesleged van, és eddig nemmozogtál semmit akkor használni fog (amúgy is)

2010. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
15 kiló? Diéta nélkül reménytelen. Képzeld el, egy maratoni futás során 1 kiló zsír energiáját használják fel a versenyzők..
2010. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is tornáztam rá kb 4-5 hónapig elég rendszeresen volt hogy szinte naponta. de diéta nélkül nem fogytam, csak jobban éreztem magam és egy kicsit feszesebb lett a bőröm..Diéta nélkül nem fogsz fogyni. Réka is az egyik dvd-én mondja hogy tudatos táplálkozás nélkül nem ér semmit. Azért mutatja be a végén mit együnk.
2010. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hülyeséget mondtam. Nem maraton, hanem egy ironman verseny alatt fogyasztjuk el 1 kiló zsír energiáját. Az pedig 4 km úszás+180km biciklizés+42 km futás. Láthatod, hogy mozgással rettentő nehéz a zsírtól megszabadulni.
2010. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy súlyfelesleged van (most függetlenül attól, hogy 15 kg-t szeretnél lefogyni), akkor pár kg le fog menni sima tornával is, viszont egy idő után kell hozzá a diéta is. Nekem szülés után úgy ment le Rubint Rékával 2-3 hónap alatt 10 kg, hogy a hét 5 napján odafigyeltem a kajálásra, vsizont hétvégenként simán belefértek az éttermezések, pizzarendelések is. Viszont én alapból nem vagyok egy hízós fajta, csak a terhesség miatt rakódtak rám a plusz kilók, így valószínűleg emiatt nem kellett olyan brutál módon odafigyelni. De aki hízásra hajlamos, annak tényleg jobb, ha napi 1500 kalóriát eszik és este 6 után már egyáltalán nem. Mellé meg a torna.
2010. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog menni.

1. Havi fél kg fogyás egészséges és tartós (=nem hízod vissza).

2. Milyen gyakran tornázol majd? Napi 30 perc (vagy 2 naponta 1 óra) szerintem csak az egészséghez és a súlymegtartáshoz elég.

3. Mindenképpen szükséges a cukrot, fehér lisztet elhagyni.

2010. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!