Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le minel...

Hogyan foggyak le minel rövidebb idő alatt minél többet?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl nagy sportot űzni mert nincs rá lehetőségem de akkor mit és hogy cselekedjek hogy letudjak fogyni?
2014. dec. 19. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Jelen esetben az agyad eltávolítása eléggé lehetetlennek tűnik, bár szerintem elég csekély súlyveszteséggel is járna, ha ilyen kérdéseket írogatsz ki...
2014. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
22%

Tanácsot kért. A nevében is nagyon szépen köszönöm.


Nekem sincs pénzem se kondiba menni, se dietetikust fogadni, semmi hasonlóra. Úgy szint itthoni megoldást keresek, amit intenzíven folytatnék. De szerintem semmi pozitívat nem fogsz ezen az oldalon, ebben a kategóriában találni. Javaslom, keress fel egy másik, akár ezzel foglalkozó fórumot, blogot.

2014. dec. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 00.23-nak.


Nem kell ahhoz pénz, hogy ha az ember fogyni akar akkor fogyjon. Csak akaraterő kell, és némi józan ész.

Mindenki előtt, még előtted és a kérdező előtt is ott van egy csodamasina aminek a neve számítógép. Rajta van egy google amibe ingyen beírhatod, hogy egészséges étrendek. Vagy akár azt, hogy fogyókúrázóknak étrend. Már olvasható is, hogy mikor mit egyél és mit ne egyél. De ugye sportolni is kellene, mert ez is alapja a fogyásnak. Evéssel kalóriát veszel fel, és a sporttal kalóriát adsz le. Nem kell konditerembe járni vagy több 100 ezres gépeket venni. Mint korábban írtam: akaraterő kell.

Lehet otthon is tornázni. Le lehet tölteni bármilyen edzőprogramot akár Rubint Rékát is. De lehet Zumbát is letölteni vagy csak elindítani a gépről és hoppp már mozgunk is..

Olyan nincs, hogy a sportra nincs lehetőségem. Mindenre annyi idő van amennyit mi magunk rászánunk.

Pl: 1 óra gyakorizás helyett lehet sportolni is.

Olyan kérdésre, hogy rövid idő alatt minél többet fogyni, de sportolni na ne..kérdésre a válasz csak az lehet, hogy amputáltasd a lábaidat. Rövid idő alatt sport nélkül, megfelelő étkezés nélkül is megszabadult 10 kilótól..

2014. dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de én tényleg nem igazán tornázhatok mert kisebb problémák vannak a lábammal de már sok mindent kipróbáltam hosszú távon is és nem igazán sikerültek ugyhogy valmi újat és hatásosat keresek
2014. dec. 20. 05:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne "foggyá" le, mert nem hiszem, hogy "letudsz". :D
2014. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Életmódváltás. Bizonyos ételekről sajnos le kell mondani, mint a fehérkenyér, a cukor. Használj max. abonettet és xilitet, egyél sok gyümölcsöt és zöldséget a zsíros ételek helyett..Nekem ez bevált, és 20kg-ot fogytam 2év alatt. :)Rövid idő alatt sajnos nem lehet tartósan lefogyni...
2014. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj 2., de se kondiba nem kell menni, se nem kell személyi edzőre, stb. pénzt költeni ahhoz, hogy egy normális formát elérj. A kérdés pedig azért groteszk, mert minden épelméjű ember lebeszél a fogyózásról, ha nem vagy hajlandó mellette VALAMENNYIT edzeni. El lehet menni futni, lehet otthon fekvőtámaszozni és egyéb mozdulatokat végezni, ugrókötelezni, stb., ezek nyilván nem a legjobbak, de ingyen vannak. Amikor jön egy kérdés, hogy gyorsan és sokat és sport nélkül, akkor minden jószándékú embernek égnek áll a haja. Ez azért van, mert az emberek az általad említett blogok és egyéb internetes cikkek és guruk befolyása alatt állank és azt hiszik, hogy van vmi CSODA, ami segítheti őket a lefogyásban. Mégis mennyit tudsz fogyni mozgás nélkül? Sokat nem, ha nem vagy elképesztően túlsúlyos és ha többet akarsz enni egy nap, mint két levél saláta. Főleg nőként nem.


Ha problémáid vannak a lábaiddal (nyilván attól függ mennyire intenzív), akkor viszont az úszást szokták ajánlani, azt viszont télen pénzkiadás nélkül nem úszod meg, hogy a szóviccnél maradjunk.

2014. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!