Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Mit csináljak?

Mit ajánlotok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok egyetemes koromig végig sportoltam verseny szerűen, ebben az időszakban nagyon fit voltam.Az egyetem alatt is sportolgattam nem volt nagy változás egyetem végére már nem voltam annyira izmos fit mint előtte de még mindig a sportosabb kategóriába tartoztam tehát sose volt gond a súlyommal.De elkezdtem dolgozni 1 éve ülő munkát végzek hosszú munkaidőm van a sport teljesen eltűnt az életemből. Meg ráfüggtem a gyorskajákra.Ami rosszabbá teszi a helyzetet hogy rászoktam egy nagyon rossz szokásra ha ideges vagyok eszek valamit ez általában valami chips vagy csoki.Nem rég döbbentem rá hogy mekkora a baj. Tudtam hogy híztam kellett új ruhákat vennem stb. De valamelyik nap próbáltam felhúzni az 1 évvel ezelőtti ruhámat és hát majdnem kétszer akkora vagyok.A melleim megnőttek ez az egy aminek őrülök de a fenekem óriási lett a combjaim is tiszta hájasak.A hasam meg tiszta hurkás lett.174 cm vagyok 1 éve 60 kg voltam most 87kg. Már egy kis futárral kifáradok. Mit tegyek volt valaki hasonló helyzetben?

2014. dec. 21. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod, mit rontottál, tehát azon kell változtatnod.
2014. dec. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!