Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 napi zabálás után mennyi...

3 napi zabálás után mennyi idő alatt áll vissza a súlyom?

Figyelt kérdés
Nos..Karácsony...3 napi zaba..(de tényleg..volt,hogy rosszullétig..sok sok süti,szaloncukor stb..) 45kilóról indultam, 3 nap alatt felment 48ra..:( Most vissza fogok állni nyilván az 1500kalóriás étrendemre (fehérliszt, cukor nélkül) Az a kérdésem, hogy ez a 3kg vissza fog állni, vagy tényleg ennyit híztam??:( (wc-zés után mértem :S) Mennyi idő amíg visszaall a súlyom, meg a hasam újra lapos lesz ugye, ha most megint visszafogom magam?? Kicsit elkeseredtem..akkora a hasam mint egy terhesé :(( nektek ez mennyi idő alatt szokott visszaállni??
2014. dec. 26. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyrésze víz, a szénhidrát sok vizet megköt, 1-2 hét és le is ment. Gondolj bele: 3kg zsír az több mint 20 ezer kalória.
2014. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért 48 kilósan még nem dőlnék a kardomba, mindenesetre nem kell aggódnod, ha visszaállsz az eredeti kalóriabevitelre és mozgásra nagyjából 1-2 hét alatt simán leadod. Ez amúgy sem zsír, hanem megkötött víz.
2014. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2014. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 105 kg-os tömegem mellett a feljött 1-2kg meg se látszik.Nagyobbat kakkantok és lemegy.:)Pár hét és eltűnik,a többlet egyébként tényleg víz,úgy hívom ezt az állapotot,hogy cukorödéma.:)
2014. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!