Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erre mi a magyarázat? Segítség!

Erre mi a magyarázat? Segítség!

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredtem amikor már 3 ember azt mondta hogy híztam/pufibb lettem (arcra),amikor kb. 2 hónapja nem azt mondom hogy fogyózom,de próbálok kevés kenyeret enni, amikor édességet kívánok,gyümölccsel "kipótolni", és cukros üdítőket egyáltalán nem iszom. Örömömre,a mérleg is kb. 2kg-mal kevesebbet mutat,de ezek szerint a külsőmön nem ez látszik. :(


Erre mi a magyarázat?


Egy elkeseredett lány.


2014. dec. 29. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
sportolj valamit hogy az izom fessebbét tegye a tested.
2014. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor eszed a gyümölcsöt? Mert a gyümölcsben ott van a fruktóz, a fruktóz a gyümölcscukor a gyümölcscukor pedig szénhidrát, és a gyümölcscukrot pl este sokkal nehezebben dolgozza fel vagy bontja le a szervezet.

Szóval a gyümölcs este nem ajánlott annyira, mert hizlal. Főleg a banán!


A zsír lehet elkezdett rólad lemenni, a bőröd nem feszes, szóval az előttem szólóhoz csatlakozva ajánlanám, hogy mozogj is. Mert így képzeld el egy lufit ami sokáig nagyra volt fujva, majd engedni kezd. A lufi ahogy engedd plöttyet ráncos lesz. Az ember is ilyen. Sőt ahogy fogy aránytalan is tud lenni, elfogyja az izmot ami tónust ad, előbb lemegy a kevésbé zsíros részről vagy a jobban igénybevett részről, vagy a genetikai adottságai révén könnyebben fogy combról vagy popsiról.. ebből következik, hogy lehet a 2kg minusz lement pl combról de hasról nem változtál.A combod vékonyabbnak néz ki a hasad meg nagyobbnak emiatt optikailag csalóka. Vagy mint ahogy írtad az arcod pufibb, lehet fogytál de arcból nem. Érted :) Nincs helyi fogyás, de azért vannak részek amik előbb megindulnak genetikai adottságok miatt. Ne izgulj mozogj is! :)

2014. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!