Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? Nem akarok...

Mit sportoljak? Nem akarok túl izmos lenni!

Figyelt kérdés

Muszáj sportolnom,már elég nagy hasam lett.. az a baj,hogy nagyon alacsony vagyok,és én vékonyabb szeretnék lenni,nem izmosabb..

engem nem érdekel az izom,csak legyen vékonyabb pl a lábam,legyen kisebb a hasam.,..

és ugye mivel alacsonyabb vagyok, sokkal jobban látszik a lábamon..elég izmos, és gyűlölöm...most elhatároztam magam, teljesen, csak nem tudom mit sportoljak.

tényleg fontos lenne,mert ha izmosabb lennék, akkor megint szélesedbe a lábam, karom, amit nagyon nagyon nem szeretnék..

légyszives segítsetek,mert ez nagyon fontos nekem, így sincs sok önbizalmam, most,hogy az elmúlt időkben felszedtem pár kilót még inkább nincs, és a barátom előtt sem bírok levetkőzni...mert tudom,hogy tudja, látja de nem akarna megbántani,szóval sose mondaná,hogy dagadt vagy,de tudjátok ez milyen...

:(

előre is köszi:)


2010. febr. 4. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A futást tudom a legjobban ajánlani:)) Sok sikert:))
2010. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Énis szintén!

A futás erre a legjobb módszer(amint jó idő lesz spuri :) ,meg az úszás,lehet hogy hülyeség de én azt hallottam hogy megnyujt,talán magasabb is leszel ;)

De amugy ha azt akarod hogy menjen a hasadból is le,akkor szerinem a sport mellé egy kicsit kevesebbet kéne enned,nem mondom hogy feltétlen kezdj el diétázni puffasztott rizzsel meg salátával,csak egyél mindenből feleannyit mint eddig,és igyál sok vizet,aztán hidd el menni fog!Sok sikert :)


17/L

2010. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!